„Welcome To The Jungle”, czyli nowy zwiastun sequela „Jumanji”

Sergiusz Kurczuk
21.09.2017 15:31
„Welcome To The Jungle”, czyli nowy zwiastun sequela „Jumanji” Fot. kadr z filmu

Po 22 latach na ekrany kin powróci „Jumanji”. Do sieci trafił drugi zwiastun filmu z klasycznym kawałkiem Guns N’ Roses „Welcome To The Jungle” w tle. 

Jeśli w latach 90. byłeś dzieckiem, to znasz „Jumanji”, jak własną kieszeń. Jeśli nie, to sięgnij po film Joe Johnstona z 1995 roku z Robinem Williamsem, który dla wielu osób jest synonimem dzieciństwa. Bo kolejny zwiastun sequela zapowiada, że druga część będzie mieć niewiele wspólnego z oryginałem. Zmieniła się nie tylko obsada, ale również atmosfera filmu i klasyczne elementy, z których film był znany. Jednym z większych plusów jest ponowne wykorzystanie kawałka Guns N’ Roses „Welcome To The Jungle”. Zresztą od tytułu tego utworu pochodzi oryginalny podtytuł filmu. 

„Jumanji: Przygoda w dżungli to kolejna produkcja bazująca na nostalgii widzów, którzy oglądali pierwszą część jako dzieci i niebawem wybiorą się z ciekawości do kin. Nowy zwiastun utwierdza w tym przekonaniu. Zamiast gry planszowej, jest oldschoolowa gra wideo, zamiast przeniesienia dżungli do rzeczywistego świata, bohaterowie zostaną wciągnięci do buszu stworzonego z pikseli, przy okazji wcielając się w dorosłe awatary. Z familijnego kina przygodowego, powstała więc komedia akcji z niewybrednymi żartami. Czy był to trafiony pomysł Jake'a Kasdana? Przekonamy się już 29 grudnia 2017 roku.

W rolach głównych wystąpią Dwayne JohnsonJack BlackKevin Hart i Karen Gillan. Jak informowaliśmy w maju 2017 roku, sequel ma być hołdem dla tragicznie zmarłego Robina Williamsa. Miejmy nadzieję, że aktor nie przewróci się w grobie. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.