„Wellington Paranormal”: Taika Waititi prezentuje zwiastun spin-offu „Co robimy w ukryciu?”

Natalia Hluzow
29.06.2018 15:03
Wellington paranormal|undefined Fot. materiały promocyjne stacji TVNZ 2

Taika Waititi i Jaime Clement zrealizowali obiecywany spin-off komedii „Co robimy w ukryciu?”. Nowy serial skupi się na policjantach tropiących paranormalne zjawiska.

Jak sugeruje pierwszy trailer serialu „Wellington Paranormal”, policjanci w Wellington w Nowej Zelandii mają pełne ręce roboty. I to nie tylko ze zwykłymi, przyziemnymi sprawami. Ich codziennością jest również walka paranormalnymi i nieziemskimi zjawiskami dokonywanymi przez rozmaite, przedziwne stwory.

„Wellington Paranormal” – oficjalny zwiastun serialu

„Wellington Paranormal” będzie śledził losy pary policjantów, których fani Taiki Waititiego mieli okazję poznać w jednej ze scen filmu „Co robimy w ukryciu?”. W ich rolach powrócą Mike Minogue i Karen O’Leary. W obsadzie znalazł się również Maaka Pohatu, który w zwiastunie dumnie prezentuje się jako szef policji z Wellington.

Taika What we do in shadows Fot. foto: kadr z filmu "Co robimy w ukryciu?"

Jak na porządny mockument przystało, serial promowany jest oczywiście jako nowa seria dokumentalna Taiki Waititiego i Jaimego Clementa.

Taika Waititi - filmy i seriale w produkcji

„Wellington Paranormal” to nie jedyny nadchodzący projekt Nowozelandczyka odpowiedzialnego za sukces filmu „Thor: Ragnarok”. Waititi przebywa obecnie w czeskiej Pradze, gdzie realizuje swoje nowe kinowe dzieło, „Jojo Rabbit”, w którym sam wcieli się w postać wyimaginowanego Hitlera. Poza tym, wraz z Clementem szykują także serialową wersję „Co robimy w ukryciu?” na amerykański rynek oraz sequel filmu pt. „We’re Wolves”, którego bohaterami będą wilkołaki.

Serial „Wellington Paranormal” zadebiutuje na nowozelandzkiej stacji TVNZ 2 już 11 lipca 2018. Poinformujemy Was, kiedy tylko produkcja trafi do Polski.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.