Wesley Snipes potwierdził, że pracuje z Marvelem nad kolejnymi częściami „Blade'a”

Kamil Kacperski
30.08.2018 13:00
Blade|undefined Fot. kadr z filmu

Aktor potwierdził, że rozmawiał z Marvelem o przyszłości marki, która według niego jest całkiem świetlana. Na razie jednak trwają poszukiwania aktora, który mógłby wcielić się w łowcę wampirów, a Marvel jest skupiony nad tworzeniem kolejnych odsłon przygód Spider-Mana i reszty MCU.

„Blade” został wydany w 1998 roku i był jedną z pierwszych produkcji superbohaterskich „nowej generacji”. Kolejni w kolejce byli X-Meni i Spider-Man, ale to właśnie film z Wesleyem Snipesem pomógł Marvelowi nieco zarobić na przełomie wieków, kiedy sytuacja firmy była wręcz tragiczna. W związku z tym, że MCU jest obecnie najlepiej zarabiającą franczyzą na świecie, Snipes wypowiedział się na temat ponowienia współpracy z Marvelem.

Aktor zdradził w wywiadzie dla Vice, że wraz z Marvelem wymyślili dwa projekty związane ze światem Blade'a. Według niego fani nie będą się mogli zdecydować, który z nich będzie im się bardziej podobał:

Prowadzimy wiele rozmów na ten temat i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znowu jest zainteresowanie i entuzjazm dotyczący tego świata. Stworzyliśmy dwa projekty, które idealnie pasują do tamtych realiów. Kiedy ludzie je zobaczą, to będą mieli problem, żeby zdecydować, który z nich jest lepszy.

Czy powstanie reboot Blade'a?

Snipes dodał, że prace trwają już dwa lata, ale na razie niestety ich końca nie widać:

Całe szefostwo Marvela i moja drużyna - gadaliśmy o tym już dwa lata temu. Wszyscy są entuzjastycznie nastawieni, wszyscy to czują. Ale oni mają biznes do pilnowania i muszą wszystko sobie ustawić, zanim wezmą się za kolejną rzecz. W międzyczasie ja też muszę zająć się biznesem i innymi sprawami, więc jak nadejdzie dobry czas, to zrobimy, co mamy zrobić.

Aktor zdradził, że trudno jest im na razie znaleźć kogoś, kto mógłby wcielić się w tytułową postać:

Jest wiele rzeczy, które muszą być w odpowiednim miejscu. W sensie, wow. Kim jest ten gość? To musi być ktoś, kto może zmierzyć się z oczekiwaniami fanów. Oprócz tego umiejętności - nie ma zbyt dużo facetów, którzy potrafią grać, tańczyć, walczyć wręcz i jeszcze do tego mieć ten smak Blade'a. Nie ma zbyt dużo czekoladek, które to potrafią. Jeśli wybiorą czekoladkę. Jak chcą iść w wanilię to... ech, nie wiem. Z jednej strony super, bo to przeciw tradycji. Czerpałem z tego korzyści. Nie wiem tylko, czy byłoby to dobre z marketingowego punktu widzenia. Tak, to ciężkie. No i muszą mieć trochę mięśni i seksapilu. Je*any Blade ma mnóstwo seksapilu.

A Wy chcielibyście zobaczyć reboot „Blade'a”? A może serial Netfliksa o przygodach zabójcy wampirów? Na razie niestety nie mamy żadnych konkretów, więc pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne zapowiedzi Marvela.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.