Wesley Snipes skomentował wybór nowego Blade'a: "Nie mam żalu"

24.07.2019 12:46
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Blade"

Wesley Snipes trzykrotnie wcielał się w Blade'a. Teraz jego miejsce zajmie Mahershala Ali. Co o tym sądzi Snipes?

Dla wielu fanów Marvela, Blade już zawsze będzie miał twarz Wesleya Snipesa. Aktor wcielał się w łowcę wampirów w trzech kinowych produkcjach. Nadszedł jednak czas zmian i wraz z wprowadzeniem postaci Blade'a do Kinowego Uniwersum Marvela, miejsce Snipesa zajmie Mahershala Ali.

Wesley Snipes skomentował wybór nowego Blade'a

Wesley Snipes na tyle przywiązał się do roli, że wyraził chęć powrotu. Stało się jednak inaczej i jako Blade'a zobaczymy dwukrotnego zdobywcę Oscara. Co Snipes na to, że zastąpi go Mahershala Ali? Jak się okazuje, aktor nie ma żalu, choć nie kryje zaskoczenia decyzją Marvel Studios.

Choć zaskoczyła mnie ta wiadomość, wszystko jest w porządku. Tak już wygląda przemysł rozrywkowy. Pozdrawiam całą ekipę MCU, której od zawsze jestem fanem. Wyrazy szacunku dla mistrza Stana. Gratulacje dla Mahershali Alego, pięknego i utalentowanego artysty, którego pracę mam nadzieję obserwować jeszcze przez długie lata. Kiedyś będziemy pracować razem. Jednak przede wszystkim dziękuję moim wiernym fanom. Dziękuję za wyrazy miłości i nieustanne wsparcie. Nie martwcie się, to nie koniec historii. Witam w drużynie Daywalkerów.

Przeczytaj także

O nowym "Bladzie" nie wiemy wiele. Kevin Faige zdradził na ten moment jedynie, że w tytułowego bohatera wcieli się Mahershala Ali, a sama produkcja będzie częścią 5. fazy MCU. Zatem premiery możemy się spodziewać najwcześniej w 2022 roku.

Zobacz też: 4. faza MCU -Natalie Portman jako Thor, Mahershala Ali jako Blade i zapowiedź Fantastycznej Czwórki

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.