Wesley Snipes wystąpi w nowej wersji "Blade'a"? Wiemy w kogo miałby się wcielić

14.08.2019 14:16
Foto: East News|undefined Fot. East News

W sieci pojawiły się pogłoski, jakoby Wesley Snipes miał zagrać w nowej wersji "Blade'a". Jaką rolę przewidzieli dla niego twórcy?

Podczas panelu na Comic-Conie w San Diego szef Marvel Studios podzielił się z planami na najbliższe lata. Wśród nadchodzących produkcji znalazł się reboot "Blade'a". Choć Wesley Snipes wyraził chęć powrotu do tytułowej roli, angaż otrzymał Mahershala Ali. Jednak, jeśli wierzyć pogłoskom, Snipes ma szansę pojawić się w filmie w zupełnie innej roli.

"Blade" - Wesley Snipes pojawi się w wersji MCU?

Szczegóły związane z nową wersją "Blade'a" owiane są tajemnicą. To sprawia, że fani Marvela poszukują jakichkolwiek informacji na własną rękę. W ten oto sposób internet obiegła informacja, jakoby Wesley Snipes dołączył do obsady filmu. Pogłoskę rozpowszechnił youtube'owy kanał Lords of the Long Box. Zgodnie z tym doniesieniem, Snipes miałby się wcielić w postać... wampira. I to nie byle jakiego, a najsłynniejszego wampira w dziejach - samego Draculę.

Przeczytaj także

Choć wielu fanów byłoby z pewnością zachwyconych takim obrotem spraw, niczego nie możemy brać za pewnik. Dopóki doniesienia nie zostaną potwierdzone przez władze Marvela, lub samego aktora, angaż Snipesa pozostaje jedynie w sferze pogłosek. Istnieje bowiem inna wersja, zgodnie z którą głównym pretendentem jest Giancarlo Esposito.

Zobacz też: Jak będzie wyglądał Mahershala Ali jako Blade? Zobaczcie świetny fanart

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.