Widz umarł podczas seansu „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk
04.05.2018 10:40
Thanos (Josh Brolin)|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Infinity War

Thanos zbiera śmiertelne żniwo również w prawdziwym świecie. Jeden z widzów 3. części „Avengers” najwidoczniej nie wytrzymał emocji i umarł podczas seansu. 

UWAGA! Artykuł zawiera spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność!

Film „Avengers: Infinity War” to w pewnym sensie zwieńczenie 10 lat Marvel Studios. Prawie 20 produkcji dziejących się w MCU przygotowywało przez lata widzów na moment, kiedy do gry wkroczy Szalony Tytan i namiesza w całym wszechświecie. Bracia Russo, którzy byli odpowiedzialni za reżyserię filmu, od dawna zapowiedzieli, że nie wszystkim bohaterom będzie dane przeżyć spotkanie z Thanosem. Dla czytelników komiksów to żadne zaskoczenie, ale 3. część „Avengers” i tak wzbudzała wielkie emocje. W końcu antagoniście udało się zebrać wszystkie Kamienie Nieskończoności i pozbawić życia połowę wszechświata, w tym wielu superbohaterów. Okazuje się, że moc Rękawicy Nieskończoności zadziałała również w naszym świecie. Jeden z widzów zmarł podczas seansu „Avengers: Infinity War”

„Avengers: Infinity War” - śmierć podczas seansu

Jak donosi Times of India, robotnik Peddapasupula Baasha wybrał się 1 maja 2018 roku na pokaz „Avengers: Infinity War” w 3D. Rzecz działa się w kinie Cinehub Multiplex w miejscowości Proddatur znajdującym się w dystrykcie Kadapa. Po seansie 43-latek nie dawał żadnych oznak życia. W końcu stwierdzono zgon. Baasha umarł w trakcie senansu. Zwłoki miały wciąż otwarte oczy. Prawdopodobnie śmierć była spowodowana atakiem serca, ale lekarze nie wykluczają również przyczyn naturalnych. Na razie ciało mężczyzny zostało zabrane na autopsję do państwowego szpitala. Nie wyklucza się, że śmierć mogły spowodować osoby trzecie. Ta przykra sytuacja to nie jedyna śmierć na sali kinowej w ostatnim czasie. 

„Avengers: Infinity War” - czy Thanos Cię zabił?

Oczywiście przypadek Peddapasupuli Baashy to smutna historia, ale pojawiła się również zabawna akcja, nawiązująca do zaskakującej końcówki filmu. Po premierze 3. części „Avengers” fani Marvel Studios nadal są w szoku. Z tej okazji powstała strona, na której można sprawdzić, czy należysz do połowy populacji wszechświata, którą Thanos wymazał z istnienia. Wystarczy wejść pod adres www.didthanoskill.me i zobaczyć, czy los był łaskawy, czy nie. Strona losowo pokazuje pozytywną lub negatywną odpowiedź na pytanie: „Czy Thanos mnie zabił?”. Fani „Avengers: Infinity War” umieszczają wyniki w mediach społecznościowych, czując się przez chwilę jak bohaterowie funkcjonujący w świecie MCU. Naszej redakcji udało się przeżyć...

Did Thanos Kill Me? Fot. foto: Print screen ze strony www.didthanoskill.me

Którzy herosi zostaną przywróceni do życia? Dowiemy się dopiero w maju 2019 roku, kiedy do kin trafi konkluzja potyczki z Thanosem. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.