Wiemy, jaki tytuł będzie nosił film o Hanie Solo

Natalia Hluzow
18.10.2017 10:49
Wiemy, jaki tytuł będzie nosił film o Hanie Solo Fot. kadr z wideo

Film o jednym z najbardziej uwielbianych bohaterów w historii kina doczekał się wreszcie swojego oficjalnego tytułu. Czy Han Solo byłby z niego zadowolony?

Ron Howard, reżyser niezatytułowanego dotychczas spin-offu głównej serii „Gwiezdnych Wojen”, zdaje się być podekscytowany nowym projektem tak samo jak fani sagi. Już od jakiegoś czasu udostępnia liczne fotografie i nagrania z planu w mediach społecznościowych. Na jego Instagramie i Twitterze mogliśmy dotychczas podziwiać zdjęcia z członkami obsady, elementy scenografii, nowe droidy oraz reżysera podczas pracy.

17 października 2017 nastąpił przełomowy dzień w relacjonowaniu wydarzeń z planu. Ron Howard opublikował na Instagramie wideo, w którym zdradza oficjalny tytuł filmu o Hanie Solo.

Cześć! Skoro kończymy produkcję, chciałbym wykorzystać ten moment, by podziękować niesamowicie utalentowanej obsadzie i ekipie za całą ich ciężką pracę. A co do Was, fanów, mam nadzieję, że podobały Wam się zdjęcia , które udostępniałem, zdjęcia, które zrobiłem na planie... Czy możemy chociaż podać tytuł filmu? [pokazuje planszę] Widzimy się w przyszłym roku!

Materiał filmowy opublikowany przez Howarda, ujawnił nie tylko pilnie strzeżoną dotychczas tajemnicę tytułu, lecz także logo nadchodzącego filmu.  

solo movie 3 Fot. foto: kadr z wideo

„Solo: A Star Wars Story” nie jest być może tytułem zbyt zaskakującym, jednak nie można powiedzieć, by był tytułem złym. Choć fani niemal od razu zaczęli prześcigać się w żartach na jego temat, po chwili zastanowienia trzeba przyznać, że podobnie jak „Rogue One” jest dobry, prosty i wpada w ucho. Poza tym można go odczytać na kilka sposobów – jest to solowy film Hana Solo, który jest typem samotnika.

Premiera filmu „Solo: A Star Wars Story” zapowiedziana jest na 25 maja 2018 roku. W filmie zobaczymy m.in. Aldena EhrenreichaEmilię ClarkeDonalda GloveraWoody’ego Harrelsona i Paula Bettany’ego.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.