Wiemy, kto zagra Ozzy'ego Osbourne'a w filmie biograficznym o Mötley Crüe

Kamil Kacperski
16.02.2018 11:14
Wiemy, kto zagra Ozzy'ego Osbourne'a w filmie biograficznym o Mötley Crüe Fot. Amy Harris/Invision/AP/link

Obsada filmu „The Dirt” z dnia na dzień staje się coraz większa. Teraz twórcy potwierdzili, kto wystąpi jako Ozzy Osbourne.

Oczywiście, Książę Ciemności nigdy nie występował w Mötley Crüe. Nie mniej jednak, Ozzy wziął zespół na swoją trasę w latach 80., co dość dobrze zostało opisane w jego autobiografii. Sam zespół przyznał, że byli szaleni, ale wokaliście nie dorastali do pięt. Przegięciem dla nich była sytuacja, w której Ozzy zaczął wciągać mrówki zamiast kokainy. Dla nich to było za dużo.

Dlatego z czystym sumieniem można powiedzieć, że artysta był ogromną inspiracją dla glam metalowego zespołu, zwłaszcza na początku ich działalności. Nikogo nie powinno więc dziwić, że w powstającym filmie biograficznym o Crüe, zatytułowanym „The Dirt”, pojawi się i Książę Ciemności. Oczywiście nie we własnej osobie - w Ozzy'ego Osbourne'a wcieli się Tony Cavalero.

Aktor jest znany z występów w programie telewizyjnym „School of Rock”, emitowanym na stacji Nickelodeon. Ekspertyza zdobyta w występach w serialu opowiadającym o przygodach zespołu rockowego definitywnie pomoże Cavalero w odgrywaniu Księcia Ciemności, a oglądanie aktora znanego z programu dla młodzieży, który będzie zażywał narkotyki i zachowywał się raczej ekscentrycznie może być interesującym przeżyciem.

foto: Avalon/REPORTER Fot. foto: Avalon/REPORTER

Tony Cavalero jako Ozzy Osbourne w filmie biograficznym o Mötley Crüe

Aktor tym samym dołącza do rapera Machine Guna Kelly'ego, który wcieli się w perkusistę Tommy'ego Lee oraz Iwana Rheona. Gwiazda „Gry o Tron” wystąpi jako gitarzysta zespołu, Mick Mars. Wciąż nie znamy daty premiery filmu „The Dirt”, ale wiemy, że zdjęcia planowo miały się rozpocząć w lutym 2018 roku. Obraz wyreżyseruje Jeff Tremaine, twórca serialu i filmów spod szyldu Jackass.

Ozzy Osbourne będzie headlinerem Impact Festival 2018, który odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Bilety na koncert możecie znaleźć na stronie Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.