Will Poulter wcieli się w popularnego superbohatera w "Strażnikach Galaktyki 3". Kogo zagra?

12.10.2021 11:03
Will Poulter wcieli się w popularnego superbohatera w "Strażnikach Galaktyki 3". Kogo zagra? Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Adam Warlock był zapowiadany przez Jamesa Gunna od dobrych kilku lat - jego "kokon" pojawił się już w "Strażnikach Galaktyki" z 2014 roku. Po 7 latach od tego teasera, nareszcie poznaliśmy nazwisko odtwórcy bohatera.

Strażnicy Galaktyki 3 - Will Poulter zagra Adama Warlocka

Został nim sam Will Poulter - jak podaje portal Deadline, aktor znany z takich filmów, jak "Millerowie", "Zjawa", czy "Więzień labiryntu" wcieli się w Adama Warlocka w nadchodzących "Strażnikach Galaktyki 3". Serwis potwierdził również, że reżyserem i scenarzystą filmu jest ponownie James Gunn, a producentem z ramienia Marvel Studios jest oczywiście Kevin Feige.

Polecamy

W ramach ciekawostki portal dodał, że pozostałymi kandydatami do roli byli Rege-Jean Page (gwiazdor "Bridgertonów") oraz George McKay (główny bohater w oscarowym "1917"). 

Szczegóły fabuły są oczywiście absolutną tajemnicą dla każdego, kto nie należy do ścisłego grona twórców. Zdjęcia do filmu mają ruszyć już w listopadzie 2021 roku.

Tak jak wspomnieliśmy wyżej postać była już "zapowiadana" w 2014 roku w pokoju Collectora, gdzie widzieliśmy jego kokon. Na poważnie zobaczyliśmy "Warlocka" w "Strażnikach Galaktyki 2", kiedy to Ayesha (Elizabeth Debicki) wyjaśniła swojej pokojówce, że stworzyła perfekcyjne stworzenie, które ma zniszczyć tytułową grupę bohaterów.

Polecamy

Według Deadline, Gunn i inni producenci zaczęli proces poszukiwania ich Adama Warlocka w sierpniu 2021 roku. Poulter był jednym z kilkunastu aktorów, którzy byli brani pod uwagę do tej roli (wśród nich wspomniani Rege-Jean Page i George McKay). Testy Willa Poultera były jednak na tyle dobre, że twórcy nie mogli się powstrzymać przed obsadzeniem go w roli Adama Warlocka. 

Premiera "Strażników Galaktyki 3" odbędzie się w 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.