Will Smith i Martin Lawrence potwierdzili, że powstaje film "Bad Boys 3"

Kamil Kacperski
02.11.2018 11:56
Bad Boys|undefined Fot. kadr z wideo

Panowie wrzucili na swoje media społecznościowe zdjęcia i filmiki, w których oficjalnie potwierdzili, że powstaje film "Bad Boys 3". Kiedy premiera 3. odsłony przygód dwóch policjantów?

"Bad Boys" i "Bad Boys 2" to wręcz kultowe komedie akcji, które opowiadają o perypetiach dwóch policjantów, Mike'a (Smith) i Marcusa (Lawrence). Pierwszy z filmów trafił do kin w 1995 roku i okazał się naprawdę sporym hitem, cementując pozycję Willa Smitha w Hollywood. Był to również pierwszy i jednocześnie jeden z ostatnich dobrych filmów Michaela Baya, który potem zasłynął jeszcze z "Pearl Harbor" czy serii "Transformers", która obecnie umiera śmiercią naturalną. 

Druga odsłona trafiła do kin 8 lat po premierze "Bad Boys" i nie spotkała się z tak ciepłym przyjęciem, jak jej poprzedniczka. Od tego czasu wiele razy wspominano o trzeciej części przygód Mike'a i Marcusa, ale projekt zawsze był przekładany. O produkcji znowu zrobiło się głośno, gdy w 2017 roku zapowiedziano, iż premiera "Bad Boys 3", zwanego również "Bad Boys for Life", odbędzie się już na początku 2018 roku. Potem film miał się ukazać pod koniec 2018 roku, ale z projektu zrezygnował reżyser i scenarzysta, Joe Carnahan.

Powstanie film "Bad Boys 3". Powrócą Will Smith i Martin Lawrence

Na szczęście z odsieczą przychodzą gwiazdorzy poprzednich odsłon - Will Smith i Martin Lawrence opublikowali na swoich mediach społecznościowych zdjęcia i filmiki z ich ostatniego spotkania, w których poinformowali wszystkich, że "Bad Boys 3" oficjalnie powstaje, a Marcus i Mike po raz kolejny rzucą wyzwanie przestępcom z Miami. Lawrence podzielił się zdjęciem, na którym pozuje ze Smithem:

Will Smith udostępnił natomiast wideo, w którym panowie nie kryli swojej ekscytacji wieściami na temat kontynuacji przygód Mike'a i Marcusa:

Kiedy premiera Bad Boys 3?

Jeszcze kilka miesięcy temu Sony ogłosiło, że film "Bad Boys for Life" pojawi się w kinach 17 stycznia 2020 roku, jednak nie wiadomo, czy ze względu na liczne zakulisowe zawirowania plany studia się nie zmieniły. Zagadką pozostaje również to, czy w nowej odsłonie pojawią się inne stare postaci. Będziemy Was na bieżąco informować, gdy tylko pojawią się nowe szczegóły. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.