Will Smith stworzy specjalny program komediowy dla Netflix. Co o nim wiemy?

17.06.2021 09:28
Will Smith stworzy specjalny program komediowy dla Netflix. Co o nim wiemy? Fot. GeorgWenzel/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Will Smith ma zostać gospodarzem specjalnego programu komediowego dla Netflix. To będzie dla niego pierwsza taka okazja.

Will Smith stworzy program komediowy dla Netflix

Jak podaje Deadline, godzinny odcinek specjalny będzie zawierał gościnne występy gwiazd, sporo rozmów z interesującymi ludźmi, świeże komediowe skecze, a także występy muzyczne i "inne atrakcje". Niestety, na razie nie wiemy, jak program będzie się nazywał, ani kto konkretnie podczas niego wystąpi.

Polecamy

Produkcją zajmie się firma Willa Smitha, Westbrook Studios. Sam aktor będzie natomiast producentem wykonawczym projektu, wraz z innymi członkami zarządu Westbrook - Terence'em Carterem, Miguelem Mendezem i Saharą Bushue. 

Specjalny program Willa Smitha ma zadebiutować na Netflix jeszcze w 2021 roku. Produkcja ma być dostępna na rynku globalnym.

Polecamy

Willa Smitha chyba nie musimy nikomu przeszkadzać. To jeden z największych gwiazdorów kina w historii, a także utalentowany aktor dramatyczny, dwukrotnie nominowany do Oscara za "Alego" i "W pogoni za szczęściem". Najnowszym interesującym projektem Smitha i firmy Westbrook jest serial "Bel-Air", czyli uwspółcześniona wersja "Bajera z Bel-Air", który był przepustką Smitha do sławy.

Platforma streamingowa Peacock zakupiła prawa do nowego serialu i od razu zamówiła 2 sezony produkcji. Niestety, daty premiery "Bel-Air", a także komediowego speciala Willa Smitha pozostaną nieznane.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.