Will Smith uderzył Chrisa Rocka podczas Oscarów, bo komik obraził jego żonę [WIDEO]

28.03.2022 09:55
Will Smith uderzył Chrisa Rocka podczas Oscarów, bo komik obraził jego żonę [WIDEO] Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Podczas występu Chrisa Rocka, który ogłaszał jednego ze zwycięzców, Will Smith nie wytrzymał i... spoliczkował komika za niewybredne żarty w kierunku jego żony. Zobaczcie nagranie.

Will Smith uderzył w twarz Chrisa Rocka podczas Oscarów

Oscary potrafią być emocjonującą imprezą. Nie inaczej było i w tym roku, kiedy to Will Smith odebrał pierwszego Oscara w swojej karierze. Niestety, aktor nie będzie wspominał wieczora z uśmiechem na ustach. Podczas gali wystąpił bowiem amerykański komik Chris Rock, który w pewnym momencie postanowił zażartować z żony aktora. Smith nie puścił mu tego płazem. Wtargnął na scenę i... go spoliczkował.

Polecamy

Znany komik postanowił zażartować z utraty włosów przez żonę Willa Smitha, Jadę Pinkett Smith. Komik nawiązał do popularnego filmu "G.I. Jane" z 1997 roku, w którym Demi Moore ogoliła się na łyso do roli głównej.

Jada, kocham cię, "G.I. Jane 2", nie mogę się doczekać, żeby go zobaczyć.

Jada uśmiechnęła się delikatnie i przewróciła oczami. W jej obronie postanowił jednak stanąć Will Smith, którego naprawdę zdenerwowały słowa komika. Wszedł na scenę i uderzył Rocka w twarz. Poniżej możecie zobaczyć nagranie:

Reakcja była dość prosta - Rock z niedowierzaniem powiedział: "Will Smith właśnie mi mocno przypier*olił", na co laureat Oscara za "King Richard" opowiedział mu:

Trzymaj imię mojej żony z dala od swoich pie*rzonych ust.

Polecamy

Nie jest to pierwsza niesnaska między panami i summa summarum wygląda na to, że Smithowie nie przepadają za Chrisem Rockiem. Sprawa skończyła się jednak całkiem "polubownie", ponieważ Chris Rock nie złożył żadnego oskarżenia wobec Smitha, a aktor nie został aresztowany za swoje zachowanie. Organizatorzy postanowili natomiast krótko skomentować sytuację, pisząc w oświadczeniu, że:

Akademia nie akceptuje przemocy w żadnej postaci. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.