Wizerunek Hawkeye'a przy pisuarach jako forma reklamy "Avengers: Endgame". Jeremy Renner skomentował marketing filmu

Sergiusz Kurczuk
02.04.2019 12:01
Jeremy Renner (Hawkeye)|undefined Fot. kadr z filmu Avengers

Jeremy Renner, który wciela się w Hawkeye'a zwrócił uwagę na nietypową formę reklamy "Avengers: Endgame". Wizerunek łucznika trafił bowiem do europejskich toalet.

Już niedługo do kin trafi najnowsza część "Avengers". Z tego powodu od dawna trwa promocja kolejnego filmu Marvel Studios. Chociaż początkowo bracia Russo nie chcieli, żeby powstały zwiastuny "Avengers: Endgame", produkcja otrzymała tradycyjny sposób marketingu. Oprócz teaserów, trailerów i plakatów, pojawiły się również bardziej kuriozalne chwyty, między innymi... wizerunek Jeremy'ego Rennera w męskich toaletach. Jak aktor zareagował na nietypową formę promocji?

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - Hawkeye w pisuarach

W poprzedniej części przygód herosów zabrakło Hawkeye'a. Fani zastanawiali się, gdzie był łucznik podczas wydarzeń w "Avengers: Infinity War". Jeden ze zwiastunów zasugerował, że Clint Barton podobnie jak Ant-Man przebywał w areszcie domowym. Bohater powróci jednak w "Endgame" w nieco zmodyfikowanym kostiumie. Okazuje się, że Hawkeye jest jednym z kluczowych elementów promocji nadchodzącej produkcji. Przekonali się o tym panowie korzystający z pisuarów w jednej z europejskich toalet. Aktor postanowił podzielić się z fanami intrygującym zdjęciem za pośrednictwem Instagrama.

Cóż... Wiem, że w Europie robią reklamy "inaczej"... ale.

Trzeba przyznać, że pomysłodawca reklamy miał polot. Należy się jednak zastanowić, czy bystrooki Avenger rzeczywiście skłoni korzystających z pisuaru mężczyzn do wycieczki na seans "Endgame". Dla wielu osób wzrok Rennera może być zwyczajnie... peszący. Niestety aktor nie potrafił dokładnie zlokalizować miejsca, w którym zrobiono zdjęcie. Trudno więc powiedzieć, w którym europejskim mieście znajduje się podglądający panów Hawkeye.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Jaką rolę Hawkeye będzie pełnił w "Avengers: Endgame"? Czy przewidywania fanów się sprawdzą i łucznik wejdzie w posiadanie Kamienia Nieskończoności? Czy Clint Barton porzuci swój dotychczasowy pseudonim i stanie się Roninem? Przekonamy się już 25 kwietnia 2019 roku, kiedy 4. część "Avengers" trafi na ekrany polskich kin.

>>Zobacz też: "Avengers: Endgame" - w polskich kinach będą seanse z przerwami na wyjście do toalety?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.