„Wolverine 3” tylko dla dorosłych?

Robert Skowronski
17.02.2016 15:26
|north Fot. kadr z filmu

Rosomak pokaże pazury. I to dosłownie! Wygląda na to, że kolejna odsłona filmu o Wolverinie zostanie oznaczona kategorią wiekową R.

„Deadpool” musiał w twórcach przełamać myślenie, że przeznaczenie superbohaterskiego obrazu tylko dla widzów dorosłych skazuje go automatycznie na porażkę. Jak wynika ze zdjęcia ulotki z targów Toy Fair w Nowym Jorku „Wolverine 3” (tytuł roboczy) będzie oznaczony R-ką:

1203_1.7

Studio 20th Century Fox nie potwierdziło tych informacji. Ograniczenia wiekowe co do dzieła mogą być jednak możliwe, gdyż James Mangold kręcąc jeszcze poprzednią odsłonę stworzył dwie wersje filmu - z oznaczeniami PG-13 i R. Pierwsza z nich trafiła do kin, druga znalazła się jako wersja reżyserska na wydaniu DVD/Blu-ray. Możemy zatem domniemywać, że podobny los spotka kolejne dzieło o mutancie lub też, że studio zdecyduje się jednak na przeznaczenie go dla dorosłych widzów.

Hugh Jackman, który wciela się w rolę Wolverine'a wyznał w jednym z wywiadów, że bardzo mu zależy na tej części, gdyż będzie ona ostatnią w jaką będzie się angażował:

Mamy już prawie gotowy scenariusz. Dostałem go dwa dni temu i zbliżamy się do jego ukończenia. Można to zauważyć po mojej twarzy. Zapuszczam zarost, bo już niedługo ruszamy ze zdjęciami. Powtarzam to każdemu, że to będzie mój ostatni film jako Wolverine. Chcę, żeby był perfekcyjny.

Posłuchajcie pełnej rozmowy z aktorem:

Wiemy, że Patrick Stewart, jako Charles Xavier nie pojawi się w „X-Men: Apocalypse”. Nie zabraknie go jednak w „Wolverine 3”. Aktor wyznał, że będzie to większa rola i zasugerował, że być może zobaczymy postać graną przez Jackmana w podstarzałej odsłonie:

Hugh wygląda świetnie, dlatego też mam nadzieję, że pokryją go postarzającą charakteryzacją, dzięki czemu ja będę się lepiej prezentować.

Myślicie, że „Wolverine 3” otrzyma kategorię wiekową R?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.