"Wonder Woman 1984": klimat lat 80., odniesienia do komiksów i powrót Steve'a w pierwszym zwiastunie filmu

09.12.2019 08:41
Wonder Woman 1984|undefined Fot. kadr z Wonder Woman 1984

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu "Wonder Woman 1984". Z kim bohaterka grana przez Gal Gadot zmierzy się w latach 80. XX wieku?

Podczas CCXP 2019 w Brazylii zaprezentowano długo wyczekiwany pierwszy zwiastun filmu "Wonder Woman 1984". Jak prezentuje się zapowiedź sequela opowiadającego o superbohaterce DC?

"Wonder Woman 1984" - pierwszy zwiastun filmu

Akcja filmu,, jak sugeruje tytuł, rozgrywa się w latach 80. XX wieku. Księżniczka Diana odnalazła się w nowej erze, do której będzie musiała wprowadzić swojego dawno niewidzianego ukochanego - Steve'a Trevora. Zmierzy się też z nowym zagrożeniem ze  strony tajemniczego bogacza Maxa Lorda. Wszystkie te elementy pojawiły się w pierwszym trailerze "Wonder Woman 1984".

Jak widać, twórcom udało się uzyskać dawno miniony klimat lat 80., nie tylko za pomocą muzyki, ale również strojów, scenografii i charakterystycznej pastelowej kolorystyki. W zwiastunie produkcji pojawiło się też wiele smaczków dla fanów komiksów DC. Fani podejrzewają, że w jednej ze scen pojawia się ikoniczny niewidzialny odrzutowiec głównej bohaterki, a także zbroja inspirowana miniserią "Kingdom Come" z 1996 roku. Widzimy też zapowiedź antagonistki znanej czytelnikom komiksów jako Cheetah. Zwiastun nie zdradza zbyt wiele szczegółów fabularnych drugiej części "Wonder Woman", co tylko podgrzewa oczekiwanie fanów na premierę filmu.

Przeczytaj także

"Wonder Woman 1984" - kiedy premiera?

W rolach głównych wystąpili Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal oraz Natasha Rothwell. Produkcja Warner Bros. w reżyserii Patty Jenskins trafi do kina na całym świecie już 5 czerwca 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: „Wonder Woman 2”: pierwsze wideo, zdjęcia Gal Gadot w kostiumie i nowe wieści z planu sequela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.