"Wonder Woman" doczeka się spin-offu? Głównymi bohaterkami będą Amazonki

10.12.2019 08:58
Wonder Woman|undefined Fot. kadr z filmu "Wonder Woman"/Warner Bros.

W sieci pojawiły się nowe informacje z odbywającego się w Brazylii CCXP19, na którym podobno zapowiedziano powstanie spin-offu "Wonder Woman" z Amazonkami w rolach głównych. 

"Wonder Woman" było swojego rodzaju ratunkiem dla całego filmowego uniwersum DC. Produkcja z Gal Gadot w roli głównej nie tylko zarobiła setki milionów dolarów w box-offisie, ale także była ciepło przyjęta przez krytyków. Od tamtego czasu twórcy wracają na prostą, a kolejne filmy, czyli "Aquaman" i "Shazam!" również odniosły sukcesy komercyjne i artystyczne.

Wonder Woman doczeka się spin-offu?

Niedziwne więc, że Warner Bros. postanowił postawić na spin-offy właśnie tych produkcji, a nie kolejne odsłony przygód Supermana, czy próby opowiedzenia historii Flasha albo Cyborga. Na odbywającym się niedawno CCXP19 dowiedzieliśmy się bowiem, że reżyserka "Wonder Woman" Patty Jenkins będzie producentką filmu o Amazonkach z Themisciry.

Zobacz także: "Wonder Woman 1984": klimat lat 80., odniesienia do komiksów i powrót Steve'a w pierwszym zwiastunie filmu

Informację na temat tego niespodziewanego spin-offu "Wonder Woman" przekazał brazylijski dziennikarz M.P. Morales, który nie zdradził jednak więcej szczegółów na temat produkcji:

Na razie nie jest to oficjalnie potwierdzona informacja, więc nowe doniesienia powinny być traktowane z dystansem. Jednak niskobudżetowy spin-off "Wonder Woman" jest prawdopodobny - w końcu Warner Bros. zapowiedziało w 2019 roku, że nie tylko powstanie sequel "Aquamana", ale też horror "The Trench". Ten opowie o mieszkańcach głębin, których przez chwilę widzieliśmy w produkcji o Arthurze Currym. 

Na razie oficjalnie zapowiedzianymi filmami DC są "Birds of Prey", "Wonder Woman 1984", "The Batman", "The Suicide Squad" i "Aquaman 2". 

Zobacz także: Filmy Marvela i DC na 2020 rok. Które produkcje zobaczymy w przyszłym roku?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.