Woody Harrelson zagra w filmie o Hanie Solo?

Robert Skowronski
04.01.2017 09:20
Woody Harrelson zagra w filmie o Hanie Solo? Fot. kadr z serialu

Żadne umowy nie zostały jeszcze podpisane, ale Chris Miller i Phil Lord są pewni co do tego, że chcieliby pozyskać do swojego dzieła Woody'ego Harrelsona.

„Łotr 1” zdominował już box office, a prace na planie „Epizodu VIII” dobiegły końca. Oznacza to, że LucasFilm i Disney mogą się skupić na dopięciu filmu o młodym Hanie Solo, który ma stanowić początek nowej trylogii. Ujawniono już kilka szczegółów dotyczących obsady. Wiemy, że główną rolę zagra Alden Ehrenreich, z kolei Donald Glover wcieli się w Lando Calrissiana. Na ekranie ujrzymy również Emilię Clarke, zaś jako ukochaną Hana Solo zobaczymy Zoe Kravitz, Naomi Scott lub Tessę Thompson.

Niewykluczone, że kolejnym dużym nazwiskiem na liście płac będzie Woody Harrelson. Według doniesień aktor jest na wstępnym etapie dogadywania warunków z LucasFilm. Miałby się wcielić w mentora słynnego galaktycznego przemytnika. Twórcy spotkali się z wieloma innymi kandydatami na przestrzeni ostatnich tygodni, ale to podobno Harrelson jest na szczycie ich listy.

Rok 2016 był bardzo pracowity dla Teksańczyka. Mogliśmy go oglądać aż w czterech filmach. Wśród tytułów, w których wystąpił znalazły się „Psy Mafii”, „The Edge of Seventeen”, „The Duel” oraz „Iluzja 2”. 2017 wydaje się nie zwalniać dla Woody'ego Harrelsona - pojawi się w „The Glass Castle” u boku Brie Larson oraz jako czarny charakter w „Wojnie o planetę małp”. Poznamy tam dalsze losy Cezara, który wraz z resztą człekokształtnych jest zmuszony do tego, aby wziąć udział w zabójczym konflikcie z ludźmi dowodzonymi przez bezwzględnego Pułkownika.

Obraz o młodym Hanie Solo miał mieć swoją premierę w maju 2018 roku, ale pojawiły się informacje o tym, że dzieło może wejść na ekrany dopiero w grudniu 2018. Pewne jest za to, że scenariusz piszą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan. Phil Lord i Chris Miller zapowiedzieli już, że finalne dzieło będzie utrzymane w klimacie westernu.

Kathleen Kennedy, dyrektor Lucasfilm, wyjawiła, że plan zdjęciowy ma wystartować w lutym 2017 roku. Prace mają potrwać tylko kilka miesięcy.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.