Wpadki z planu "Jojo Rabbit". Kto z obsady popełniał najwięcej błędów podczas kręcenia filmu?

Sergiusz Kurczuk
04.02.2020 14:16
JOJO RABBIT | Blooper Reel (Subtitulado)| Blooper Reel (Subtitulado) Fot. Migue Fernández - CINESCONDITE/YouTube

W sieci pojawił się materiał z planu zdjęciowego "Jojo Rabbita". Mimo poważnej tematyki, podczas kręcenia filmu Taiki Waititiego, panowała bardzo rozluźniona atmosfera.

Na ten film czekało wielu fanów Taiki Waititiego. Nowozelandzki reżyser postanowił poruszyć dość ważki i delikatny temat - II wojnę światową. "Jojo Rabbit" nie jest jednak filmem wojennym czy historycznym. To słodko-gorzki komediodramat, który pod przykrywką zabawy, przekazuje bardzo ważną lekcję o człowieczeństwie, nadal aktualną 80 lat po wybuchu wojny. Nie oznacza to jednak, że aktorzy nie mogli mieć ubawu podczas kręcenia kolejnych scen.

"Jojo Rabbit" - wpadki z planu filmu Taiki Waititiego

Taika Waititi to filmowiec, który słynie z niesamowitego poczucia humoru. Udowodnił to nie tylko wyreżyserowanymi przez siebie produkcjami, ale również rolami, w których grał. W swoim najnowszym filmie był zarówno reżyserem i aktorem. Prawdopodobnie z tego powodu praca na planie "Jojo Rabbita" była ciężka, ale bardzo często przypominała raczej dobrą zabawę. Udowadnia to materiał, ukazujący wpadki podczas zdjęć.

Co ciekawe, sam Waititi nie jest gwiazdą powyższego wideo. Na ten tytuł zdecydowanie zasłużyła Scarlett Johansson, która zagrała matkę tytułowego bohatera. Aktorka wielokrotnie myliła się i nie mogła opanować śmiechu. Oczywiście nie zabrakło wygłupów pozostałej części obsady, między innymi Sama Rockwella, Thomasin McKenzie czy Alfiego Allena. To nie pierwszy raz, kiedy Waititi udowodnił, że praca z nim, to czysta przyjemność.

Przeczytaj także

"Jojo Rabbit" - kiedy premiera?

Film trafił do polskich kin 24 stycznia 2020 roku. To znaczne opóźnienie względem innych rynków kinowych, gdzie gości od jesieni 2019 roku. Materiał z wpadkami z planu wiąże się bezpośrednio z premierą domowego wydania "Jojo Rabbita" - będzie jednym z dodatków, umieszczonych na płcie z filmem. Produkcja na Blu-ray i DVD trafi do sprzedaży w Stanach zjednoczonych już 18 lutego 2020 roku. Polacy będą musieli jeszcze poczekać, na możliwość oglądania tego tytułu w domu.

Przeczytaj także

Film został nominowany w sześciu kategoriach do Oscarów 2020. Ile statuetek zdobędzie? Przekonamy się podczas 92. gali wręczenia nagród, która odbędzie się 10 lutego 2020 roku.

Zobacz też: Taika Waititi wygłupia się na planie filmu "Thor: Ragnarok"

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.