Wszystkie cameo Stana Lee w filmach i serialach Marvela

Sergiusz Kurczuk
12.09.2017 14:54
Stan Lee, Spider-Man, Iron Man|undefined Fot. EastNews/FR171005 AP

Stan „The Man” Lee to ikona Marvel Comics. Dzięki niemu powstali najważniejsi superbohaterowie wydawnictwa. Aby uczcić jego osobę, twórcy ekranizacji komiksów zapraszają go do występów gościnnych. Oto lista wszystkich cameo Stana Lee. 

Każdy fan filmowego uniwersum Marvela czeka na moment, w którym na ekranie pojawi się Stan Lee. To już stało się małą tradycją filmowców, którzy biorą na warsztat kolejne komiksy z Domu Pomysłów. Lee wystąpił gościnnie w prawie wszystkich produkcjach opartych na przygodach komiksowych superbohaterach Marvela. Oczko puszczone do widzów tak silnie wpisało się proces tworzenia kolejnych produkcji, że Stan ma już za sobą występ w kolejnych 5-ciu filmach, które dopiero ukażą się w przyszłych miesiącach.

Być może niebawem na ekranach kin pojawi się film biograficzny o wielkim twórcy komiksowym. Jest już nawet kandydat do głównej roli. Póki co, musimy się zadowolić gościnnymi występami Stana. Postanowiliśmy zebrać wszystkie cameo Lee w jednym miejscu i zaprezentować Wam w naszym zestawieniu. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.