Wulgarny zakulisowy materiał z „Z archiwum X”

Robert Skowronski
06.04.2017 12:14
Wulgarny zakulisowy materiał z „Z archiwum X” Fot. kadr z wideo

Błyszczy tu zwłaszcza Gillian Anderson, czyli serialowa Scully, która rzuca na lewo i prawo soczystymi fuckami. Miód na nasze uszy.

- Mulder.

- Co?

- Ssij.

Niech ten krótki dialog wystarczy za rekomendację poniższego materiału, który zdecydowanie nie jest przeznaczony dla młodych odbiorców, zwłaszcza jeżeli znaczenie angielskiego słówka na „F” nie jest im obce.

Zawsze robi się zabawnie, gdy widzom udostępniane są wideo z realizacji danego dzieła. W poniższym wypadku nacisk położono na soczysty język aktorów, którzy przy pomyleniu dialogów, jak każdy zwykły człowiek, rzucali mięsem. Ot naturalna reakcja, ale słyszeć to z ust Scully i Muldera? Bezcenne.

Ciekawe czy aktorzy tak samo dobrze się bawili przy sześcioodcinkowej miniserii, która zadebiutowała w 2016 roku? W obsadzie serialu znaleźli się wówczas Joel McHale, Robbie Amell, Lauren Ambrose, Annabeth Gish, Annet Mahendru, Rhys Darby, Kumail Nanjiani oraz William B. Davis, a także gwiazdy serii czyli Gillian Anderson i David Duchovny.

Cóż, zobaczcie zabawne zakulisowe wideo z „Z archiwum X”:

Telewizja FOX nie chce rezygnować z serialu. Ma powstać kolejny sezon. Przewodniczący stacji, David Madden, wyznał:

Dopinanie umów jest skomplikowane zważywszy na harmonogramy Davida Duchovny'ego i Gillian Anderson. Sądzimy jednak, że już wkrótce wydamy oficjalne oświadczenie.

Oznacza to, że moglibyśmy spodziewać się powrotu serialu w 2018 roku. Wcześniejsza data nie wchodzi tu w rachubę. 11. sezon miałby być prawdopodobnie dłuższy od poprzedniego, ale jednocześnie krótszy od tych z przełomu XX i XXI wieku. FOX celuje w około 10 do 13 odcinków, ale nie jest to pewna informacja, gdyż przykładowo Dana Walden z FOX mówiła wcześniej o liczbie 8 do 10 epizodów.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.