Wybrano aktorki, które wcielą się w nowe Aniołki Charliego. Kto zagra bohaterki?

Sergiusz Kurczuk
27.07.2018 11:07
Wybrano aktorki, które wcielą się w nowe Aniołki Charliego. Kto zagra bohaterki? Fot. materiały promocyjne

Fani szpiegowskich komedii niedługo obejrzą nową wersję „Aniołków Charliego”. Producenci filmu wybrali aktorki, które wystąpią w tytułowych rolach. 

Druga połowa lat 70. w USA należała do disco i serialu „Aniołki Charliego”. Sława przygód tajnych agentek była tak duża, że w 2000 roku zdecydowano się stworzyć film na podstawie telewizyjnych przygód tytułowych bohaterek. 3 lata później ukazał się sequel kinowej wersji zatytułowany „Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość”. Oba filmy nie odniosły jednak takiego sukcesu jak serial. Szansę na hit ma najnowsza wariacja na temat „Aniołków Charliego”, która zajmie się Elizabeth Banks. Wiadomo już które aktorki zostaną tajnymi agentkami.

„Aniołki Charliego” - kto zagra w reboocie?

Banks, która wyreżyseruje, zostanie współscenarzystką i wyprodukuje film, zagra postać Bosley. W serialu i poprzednich filmach John Bosley był zwierzchnikiem i jedynym pośrednikiem między tajemniczym milionerem Charliem Townsendem. Bosley zlecał trójce bohaterek kolejne misje. Tym razem zobaczymy żeńską wersję tej postaci. Do tej pory oficjalnie potwierdzono tylko jedną z członkiń agencji detektywistycznej Charliego. Wcieli się w nią znana z serii „Zmierzch” Kristen Stewart. Jak donosi portal The Wrap, dołączą do niej Naomi Scott i Ella Balinska.

Nowe Aniołki Charliego Fot. foto: kadry z filmów Stylistka, Power Rangers i Tiers of the Tropics

Banks wyjaśniła w wywiadzie z The Wrap, czym dla niej są oryginalne i nowe „Aniołki Charliego”.

„Aniołki Charliego” dla mnie jedną z oryginalnych marek, które uhonorowały wyzwolenie kobiet już w latach 70. podczas swojego debiutu. Ten film to hołd dla spuścizny Charlesa Townsenda i jego agencji i wprowadzenie nowej ery nowoczesnych i światowych Aniołków. Nie mogę być bardziej zadowolona z pracy z Kristen, Naomi i Ellą, które przyniosą fanom na całym świecie nowy rozdział tej historii.  

Jak aktorki sprawdzą się w kultowych rolach? Dowiemy się 27 września 2019 roku, kiedy reboot „Aniołków Charliego” trafi na ekrany kin.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.