Wybrano kolejnych dwóch aktorów, którzy wcielą się w dorosłych członków Klubu Frajerów w „To: Rozdział 2”

Sergiusz Kurczuk
17.05.2018 11:18
Klub Frajerów|undefined Fot. kadr z filmu To

W drugiej części filmu „To” zobaczymy dorosłe wersje głównych bohaterów. Wybrano kolejnych dwóch aktorów, którzy wcielą się w członków Klubu Frajerów.

Po ogromnym sukcesie komercyjnym filmu Andresa Muschiettiego zatytułowanego „To” Warner Bros. od razu ogłosiło, że powstanie druga część. Oczywiście dla wszystkich, którzy czytali prozę Stephena Kinga, albo oglądali telewizyjny film z lat 90., mogli się tego domyślić. Połowa książkowej fabuły opowiada o dorosłych członkach Klubu Frajerów. Po latach morderczy klaun powrócił i główni bohaterowie ponownie muszą połączyć siły, by obronić miasteczko Derry. Fani filmu od dawna zastanawiali się jacy aktorzy wcielą się w dorosłe wersje  dzieciaków, które poznaliśmy w pierwszej części filmu. Twórcy sequela wybrali kolejnych dwóch członków obsady.

„To: Rozdział 2” - James Ransone i Andy Bean jako dorośli członkowie Klubu Frajerów

Jak donosi Deadline, do obsady oprócz Billa Skarsgårda, który ponownie zagra demonicznego Pennywise'a, dołączyli odtwórcy dorosłych Stana Urisa i Eddiego Kaspbraka. W trzymającego się z boku Stanleya wcieli się Andy Bean, natomiast Jamesa Ransone'a zobaczymy jako tłamszonego przez matkę Eddiego. Do tej pory potwierdzono, że jako Beverly wystąpi wymarzona przez fanów Jessica Chastain, w rolę dorosłego Billa zagra James McAvoy, natomiast jako zabawnego Richego zobaczymy Billa Hardera. 

Ransone jest znany z wielu filmów niezależnych, w tym kilku horrorów. Jego najsłynniejsze role to udział w filmie grozy „Sinister”, westernie „Dolina przemocy” oraz thrillerze „Gemini”. 

James Ransone Fot. foto: Danny Moloshok/East News

Bean zyskał popularność dzięki udziałowi w serialu „Power”, gdzie gra u boku 50 Centa. Wystąpił też w serialu HBO „Tu i teraz” oraz w filmie „Tranformers: Ostatni rycerz”

Andy Bean Fot. foto: kadr z serialu Power

Na razie nie wiadomo jeszcze którzy aktorzy zagrają Bena i Mike'a. Premiera filmu „To: Rozdział 2” została zaplanowana na wrzesień 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.