Wybrano nowych Bonnie i Clyde'a. Kto zagra główne role w filmie "Love Is a Gun"?

Sergiusz Kurczuk
31.10.2018 14:57
Wybrano nowych Bonnie i Clyde'a. Kto zagra główne role w filmie "Love Is a Gun"? Fot. kadr z filmu Bonnie i Clyde

"Love Is a Gun" to nowa wersja słynnej historii pary przestępców znanych jako Bonnie i Clyde. Twórcy filmu wybrali już aktorów, którzy wcielą się w tytułowych bohaterów.

Clyde Barrow i Bonnie Parker przeszli do historii nie tylko serią napadów na banki w latach 30. XX wieku, ale przede wszystkim z powodu filmu "Bonnie i Clyde" z 1967 roku. Już niedługo zobaczymy nową wersję romantycznej opowieści z czasów wielkiego kryzysu w USA. Hiszpański reżyser Kike Maíllo znany z filmu "Toro" jest odpowiedzialny za film zatytułowany "Love Is a Gun". Twórcy produkcji wybrali już aktorów, którzy zagrają tytułowych przestępców. Kto się w nich wcieli?

"Love Is a Gun" - nowa wersja "Bonnie i Clyde" z Chloë Grace Moretz i Jackiem O'Connellem

Film Arthura Penna z Warreemn Beattym i Faye Dunaway w rolach głównych należy do klasyki kina. Chociaż o Bonnie i Clydzie powstawały potem inne produkcje, żadna nie jest uznawana za tak świetny film, jak "Bonnie i Clyde" z 1967 roku.

Czy "Love Is a Gun" zmieni ten stan rzeczy? Tego na razie nie wiemy. Znamy jednak tożsamość aktorów, którzy zagrają słynną parę. Jak podaje serwis Variety, do obsady zaangażowano Chloë Grace Moretz i Jacka O'Connella.

Chloë Grace Moretz i Jack O’Connell Fot. foto: Invision/Invision/East News, AFP/EAST NEWS

Moretz jest znana z takich produkcji jak "Kick-Ass", "Carrie" czy niedługo debiutująca "Suspiria". O'Connella powinni kojarzyć wszyscy widzowie serialu "Bezbożnicy" oraz filmów "Niezłomny" czy "Tulipanowa gorączka". Fabuła "Love Is a Gun" zostanie oparta na książce Jeffa Guinna "Go Down Together: The True, Untold Story of Bonnie and Clyde". Scenariuszem produkcji zajmie się Sheldon Turner znany z filmów "W chmurach", "X-Men: Pierwsza klasa" czy "Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek".

"Love Is a Gun" - kiedy premiera?

W "Love Is a Gun" zobaczymy serię przestępstw, które Barrow i Parker popełnili w latach 1931-35. Para podróżowała przez Stany Zjednoczone, napadając na banki i dokonując licznych kradzieży. Przypisuje się im morderstwo 9 policjantów. Wpadli w Luizjanie, gdzie zostali zastrzeleni przez funkcjonariuszy prawa. Na razie nie wiadomo, kiedy film opowiadający ich historię trafi na duży ekran.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.