Wyciekła grafika z "Toy Story 4". Co zdradza na temat kontynuacji animacji studia Pixar?

Sergiusz Kurczuk
04.01.2019 13:08
Toy Story 4|undefined Fot. kadr z filmu Toy Story 4

Już za kilka miesięcy studio Pixar zaprezentuje światu czwartą część słynnej animowanej serii "Toy Story". W sieci pojawiła się grafika promująca film. Co mówi na temat fabuły?

Chociaż do premiery "Toy Story 4" zostało stosunkowo niewiele czasu, twórcy trzymają szczegóły filmu w tajemnicy. Na razie zaprezentowano jedynie dwa teasery, w których powrócili dobrze znani bohaterowie, jak i zupełnie nowe postacie. Fani jednak nie śpią i w do sieci wrzucono grafikę promocyjną, na której możemy zobaczyć drastyczną zmianę jednej z bohaterek. Czego jeszcze możemy się dowiedzieć z nowego materiału promującego "Toy Story 4"?

"Toy Story 4" - przeciek grafiki promującej film

W mediach społecznościowych bez problemu można znaleźć obrazek z rosyjskim podpisem, który trafił do sieci na początku 2019 roku. Widzimy na nim trójkę dobrze znanych postaci oraz zupełnie nowego bohatera. W stronę odbiorcy biegną kowboj Chudy, Buzz Astral oraz pasterka Bo Peep. Co ciekawe ukochana szeryfa nie ma na sobie charakterystycznej sukienki i czepka. Zamiast tego ukazano ją w dynamicznej pozie w samej bieliźnie. Nie zabrakło też Forky'ego - nowej zabawki, którą zobaczymy na ekranie.

Obrazek pochodzi z oficjalnego rosyjskiego kalendarza, który wzbogacono krótkim opisem filmu. Co nowego na temat "Toy Story 4" zdradza notka?

Od kiedy Andy poszedł na studia, zabawki przeprowadziły się do nowego domu, gdzie mieszka dziewczynka imieniem Bonnie. Jej pierwszy dzień w przedszkolu rozpocznie nowe przygody, podczas których zobaczymy nowe zabawki, pewnych starych przyjaciół i nawet historię miłosną.

Opis jest oczywiście niezwykle enigmatyczny. Nowa zabawka to oczywiście ręcznie robiony Forky, którego poznaliśmy w pierwszej zapowiedzi filmu. Romans może rozegrać się pomiędzy Chudym i pasterką. Według pierwszych opisów fabuły akcja ma się skupiać na poszukiwaniach zaginionej Bo Peep. Czyżby w 4. części powrócił szalony kolekcjoner zabawek Al McWhiggin? A może ponownie zobaczymy złowrogiego Misia Tulisia?

"Toy Story 4" - kiedy premiera?

Na razie twórcy są bardzo powściągliwi w ujawnianiu kolejnych informacji na temat fabuły "Toy Story 4". Tom Hanks, który w oryginale wcielił się w postać Chudego, w jednym z wywiadów wyznał, że finał filmu był niezwykle wzruszający. Produkcja trafi do polskich kin 9 sierpnia 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.