Wyciekła lista kandydatek do roli Batgirl

Robert Skowronski
03.07.2017 12:49
Wyciekła lista kandydatek do roli Batgirl Fot. materiały prasowe

Ujawniono już kto stanie za kamerą przy solowym filmie o Batgirl, ale kto wcieli się w bohaterkę z uniwersum DC? Poznaliśmy listę potencjalnych aktorek.

Joss Whedon, który odpowiadał wcześniej m.in. za „Avengers: Czas Ultrona”, będzie zarówno scenarzystą, jak i reżyserem „Batgirl”. Natychmiastowo pojawiła się plotka, że Lindsey Morgan („The 100”) zostanie obsadzona w tytułowej roli, ale nie potwierdzono tej informacji. W świetle obecnych faktów wcale to nie dziwi, bo wyciekła shortlista z nazwiskami dziewięciu aktorek, które mogą dostać posadę Batgirl. Wśród nich nie ma Lindsey Morgan.

Została ona opublikowana przez jednego z użytkowników serwisu Reddit, więc wszystko można wziąć w nawias, ale nie można też wykluczyć prawdopodobieństwa tego, że lista jest autentyczna. O wszystkim powinniśmy się przekonać podczas nadchodzącego San Diego Comic-Con. To tam ma zostać podana oficjalna informacja o tym kto zagra Batgirl.

Oto co użytkownik Reddita napisał w swoim poście:

Mój znajomy podpisał z Warner Bros. umowę na wykonanie concept artów do nadchodzącego filmu o Batgirl. WB chce ogłosić nazwisko podczas panelu na San Diego Comic-Con. Rozmawiałem z tym znajomym kilka dni temu i powiedział, że prace graficzne, do których się zobligował, uwzględniają poniższe aktorki.

Poznajcie zatem kandydatkami do roli Batgirl:

Szczegóły „Batgirl” nie są na dany moment znane. Wiemy jedynie, że Warner Bros. planuje realizację obrazu przed kontynuacją „Wonder Woman”. Faworytką jest podobno Katherine Langford znana z „Trzynastu powodów”.

Pierwszą Batgirl była Barbara Gordon, przybrana córka komisarza Gordona. Została ona jednak postrzelona przez Jokera i przykuta trwale do wózka inwalidzkiego. Tożsamość bohaterki na pewien czas przejęła Helena Bertenelli. Kolejną, trzecią już Batgirl była Cassandra Cain. Młoda bohaterka, po zniknięciu Bruce'a Wayne'a oddała swoją rolę przyjaciółce Stephanie Brown.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.