Wyciekły pierwsze zdjęcia z „Wonder Woman 1984”

Sergiusz Kurczuk
23.07.2018 12:52
Wonder Woman|undefined Fot. materiały promocyjne

Podczas San Diego Comic Con 2018 odbył się zamknięty pokaz pierwszych materiałów z filmu „Wonder Woman 1984”. Do sieci trafił jednak opis zapowiedzi i pierwsze zdjęcia z produkcji o superbohaterce. 

Film „Wonder Woman” w reżyserii Patty Jenkins odniósł ogromny sukces i jest uznawany za najlepszy film Warner Bros., dziejący się w filmowym świecie opartym na komiksach DC. Nic dziwnego, że Gal Gadot szybko powróciła do roli tytułowej bohaterki w drugiej części z podtytułem „1984”. Wielu fanów z niecierpliwością czeka na kolejne przygody walecznej Amazonki. Szczęśliwcy obecni na San Diego Comic Con 2018 mieli okazję zobaczyć pierwsze oficjalne materiały dotyczące filmu. W sieci pojawiły się przecieki z zamkniętego pokazu materiałów z nowej części „Wonder Woman”

„Wonder Woman 1984” - przecieki z San Diego Comic Con 2018

Nie każdy uczestnik konwentu mógł zobaczyć zapowiedź „Wonder Woman 1984”. Doświadczyły tego jedynie akredytowane osoby. Nie wszyscy jednak zastosowali się do restrykcyjnych zasad i dość szybko w sieci pojawiły się przecieki z pokazu. Dzięki temu zwykli zjadacze chleba mają okazję nie tylko zapoznać się z opisem prezentowanego materiału, ale również zobaczyć pierwsze zdjęcia z nadchodzącego filmu, a także obejrzeć krótkie wideo z Dianą Prince w akcji. 

Jak podaje serwis CBR.com, podczas pokazu zaprezentowano scenę w centrum handlowym z lat 80., w której Wonder Woman ratuje małą dziewczynkę. Zagrożeniem są uzbrojeni mężczyźni, których rozbraja bohaterka. Niszczy ich broń, a następnie pęta za pomocą Lassa prawdy. Osoby uczestniczące w pokazie opisują scenę jako kolorową, zabawną i widowiskową, ale pojawiły się również głosy, że całość znacznie odbiega od klimatu pierwszej części. Zdjęcia do filmu zaczęły się latem 2018 roku, więc na razie Warner Bros. nie ma materiału na teaser z prawdziwego zdarzenia. Podczas SDCC studio zaprezentowało jednak zwiastuny innych filmów dziejących się w tym samym świecie - „Aquamana” i „Shazama”

„Wonder Woman 1984” pojawi się w kinach 1 listopada 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.