Wygraj DVD z filmem "Kapitan Marvel" [KONKURS]

09.08.2019 12:04
kadr z filmu Kapitan Marvel|undefined Fot. kadr z filmu Kapitan Marvel

Antyradio.pl zaprasza do wzięcia udziału w filmowym konkursie. Do wygrania jest płyta DVD z filmem "Kapitan Marvel" wydana przez Galapagos Films.

W 2019 roku Marvel Studios zaprezentowało światu trzy nowe produkcje. Pierwszą z nich była "Kapitan Marvel" - pierwszy solowy film MCU opowiadający o superbohaterce. I to nie byle jakiej - jednej z najpotężniejszych heroin w całym filmowym uniwersum. Fani Carol Danvers mają okazję wygrać jedną z trzech płyt DVD z "Kapitan Marvel".

"Kapitan Marvel" na DVD - wygraj płytę w konkursie na Antyradio.pl

Dwudziesta pierwsza produkcja Marvel Studios zadebiutowała na dużym ekranie 8 marca 2019 roku. Data była nie przypadkowa, bo właśnie wtedy przypada Dzień Kobiet. Film ma silny akcent feministyczny, więc Kapitan Marvel przypadła do gustu wszystkim widzom i widzkom, którym brakowało w MCU kobiecego punktu widzenia i silnych żeńskich postaci.

Reżyserami filmu byli Anna Boden oraz Ryan Fleck. W roli głównej wystąpiła niezastąpiona Brie Larson. Na ekranie towarzyszyli jej między innymi Samuel L. Jackson (Nick Fury) oraz Jude Law (Yon-Rogg). Akcja "Kapitan Marvel" rozgrywa się w latach 90. XX wieku, jest więc prequelem prawie wszystkich dotychczasowych produkcji MCU. Główna bohaterka - wojowniczka z rasy Kree uciekając przed zmiennokształtnymi Skrullami, trafia na Ziemię. Tam zaczyna odkrywać nie tylko prawdę o sobie, ale również międzygalaktycznej wojny.

Przeczytaj także

Dzięki naszemu konkursowi wszyscy fani kosmicznej superbohaterki będą mieli okazję wygrać film "Kapitan Marvel" na DVD. Fundatorem jednej z trzech nagród jest Galapagos Films. Żeby otrzymać nagrodę, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Na odpowiedzi czekamy do 16 sierpnia 2019 roku do godziny 12:00.

Lista zwycięzców:

Z laureatami skontaktujemy się drogą mailową.

Zobacz też:  "Kapitan Marvel" reż. Anna Boden, Ryan Fleck [RECENZJA]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.