Wyspa Czaszki z filmu o King Kongu znalazła się na Google Maps

Robert Skowronski
06.03.2017 11:57
Wyspa Czaszki z filmu o King Kongu znalazła się na Google Maps Fot. materiały prasowe

Nie wiecie gdzie wybrać się na weekend? Już planujecie wakacje? A może by tak fikcyjna lokalizacja z filmu „Kong: Wyspa Czaszki”?

Obraz w reżyserii Jordana Vogt-Robertsa już 10 marca 2017 roku trafi na ekrany. W związku z tym pojawiła się interesująca akcja promocyjna. W mapach Google'a zlokalizowano tytułową Wyspę Czaszki. Umieszczono ją na Oceanie Spokojnym, a użytkownicy mogą dodawać swoje opinie o tym fikcyjnym miejscu, a także prezentować zdjęcia tam wykonane.

Zobaczcie, gdzie według Google Maps znajduje się Wyspa Czaszki:

wyspa Fot. foto: maps.google.com

Internauci ochoczo robią sobie żarty i dzielą się swoimi opiniami z wizyty w tym miejscu. Odnotowano już blisko 7 tysięcy recenzji, a sama miejscówka ma średnią ocenę 3,6/5. Co użytkownicy sieci sądzą o Wyspie Czaszki?

Wyspa sama w sobie jest niesamowita i w każdym innym miejscu byłaby niczym raj na ziemi. Jednak odczucia szybko się zmieniają przy pierwszym spotkaniu z Kongiem. Ma on przynajmniej 100 stóp wysokości. Jeżeli da się mu szansę, to szybko okazuje się, że ma on miękkie serce i jest przyjacielski. Masz ochotę na owoce z najwyższych gałęzi drzew? On ci je poda Chcesz się dostać na najwyższe szczyty wyspy? Znajdziesz się tam w kilka minut. Uwielbia też zabawę w chowanego z racji, że jesteśmy tacy mali i trudni do odnalezienia. Jest mega inteligentny. Zbudowaliśmy wielką planszę do gry w szachy i szybko nauczył nas zasad. Uważajcie jednak, potrafi czasami oszukiwać! Doświadczenie warte przeżycia. Z pewnością tam wrócimy.

1

Najlepsze miejsce na ziemi. Te resorty all inclusive są niczym przy tej niesamowitej wyspie. Zatrzymałem się w środku drzewa i zaprzyjaźniłem z grupą małp. Codziennością było oferowanie sobie bananów.

2

Spędziłem wspaniały czas. Miejscowi byli w porządku, choć byli trochę dziwni. Cały czas gadali o kimś imieniem Kong. To pewnie ich przywódca. Bogate dzikie życie, szalone małpy i mnóstwo okazji do ćwiczeń fizycznych. Warto sprawdzić.

3

W obsadzie nadchodzącego dzieła znaleźli się Tom Hiddleston i Brie Larson, a także Samuel L. Jackson, John C. Reilly, John Goodman, Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham oraz Toby Kebbell. Akcja dzieła rozgrywa się w latach 70. XX wieku w trakcie wojny w Wietnamie na wyspie, na którą wyrusza grupa odkrywców. Zapuszczają się oni w głąb niezbadanego terenu położonego na Pacyfiku, gdzie napotykają się na jego obrońcę, Konga.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.