„X-Men: Dark Phoenix” będzie lepszy, mroczniejszy i bardziej wierny komiksom niż poprzednie części serii?

Natalia Hluzow
20.10.2017 19:20
„X-Men: Dark Phoenix” będzie lepszy, mroczniejszy i bardziej wierny komiksom niż poprzednie części serii? Fot. kadr z wideo

Aktorka wcielająca się w nową Storm zdradziła, że fani serii o mutantach będą zachwyceni tym, co zobaczą w nadchodzącym filmie.

Niejednokrotnie wspominaliśmy już, że w 2018 roku 20th Century Fox ma szanse wybić swoich superherosów Marvela na wyższy poziom. Mutanci zaczęli odnosić sukcesy już w „Pierwszej klasie”, a następnie – po dwóch nierównych filmach – wsparł ich filmowy „Deadpool”, kopiąc tyłki całej superbohaterskiej konkurencji. Swoje trzy grosze dorzucił też bardzo sędziwy „Logan”. W nadchodzącym, 2018 roku, Deadpool powróci w drugiej części swojego solowego filmu, a na horyzoncie pojawią się nowi mutanci, których bardzo zachęcająco przedstawiono w trailerze „The New Mutants” z muzyką Pink Floyd. Wspomniano też, że filmy o młodych mutantach będą związane z główną serią „X-Men”, której nową odsłonę zobaczymy również w 2018 roku. Będzie to produkcja „X-Men: Dark Phoenix”, która zapowiada się coraz lepiej…

Nowa opowieść o Jean Grey, która traci kontrolę nad swoimi mocami i powoli zmienia się w nieprzewidywalnego Feniksa, ma szansę zmazać to, co pozostało w pamięci fanów po niezbyt udanej produkcji „X-Men: Ostatni bastion”.

feniks Fot. foto: kadr z wideo

Aleksandra Shipp, która w nowej serii wciela się w Storm, opowiedziała Syfy Wire, dlaczego uważa, że szanse na powodzenie nowego Feniksa są bardzo duże:

To zdecydowanie dużo mroczniejszy świat. Dużo więcej się dzieje. Nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale jako fanka franczyzy X-Men mogę jedynie powiedzieć, że znam wielu ludzi, którzy będą zachwyceni tym, jak wierny pierwowzorowi będzie ten film.

Według filmowej Storm świat w trzeciej odsłonie nowej serii „X-Men” ma wręcz rozkwitnąć. A jako że sama określa siebie fanką mutantów, bardzo chcemy wierzyć jej na słowo, że w nowym filmie zobaczymy mroczny świat i tragiczną historię, którą najstarsi miłośnicy mutantów znają z komiksów.

feniks 2 Fot. foto: kadr z wideo

Premiera filmu „X-Men: Dark Phoenix” zapowiedziana jest na listopad 2018. Wcześniej, bo już 13 kwietnia 2018 zobaczymy „The New Mutants”, zaś na 1 czerwca 2018 zaplanowano premierę „Deadpoola 2”. Na horyzoncie jawią się też kolejne filmy o mutantach – „X-Force” i „Gambit” zapowiedziane na 2019 rok.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.