Gwiazda „Stranger Things” zagra masturbującą się katoliczkę w filmie „Yes, God, Yes”

Natalia Hluzow
19.03.2018 15:13
Natalia Dyer|undefined Fot. kadr z filmu "Yes, God, Yes"

Natalia Dyer, znana jako Nancy z serialu „Stranger Things”, ponownie wcieli się w 15-letnią uczennicę katolickiej szkoły, która odkrywa uroki masturbacji. Film „Yes, God, Yes” będzie pełnometrażową wersją krótkiego metrażu pod tym samym tytułem. 

„Yes, God, Yes” to autorska, krótkometrażowa produkcja Karen Maine. Umiejscowiona na samym początku XXI wieku historia w humorystyczny sposób opowiada o odkrywaniu własnej seksualności, ukazując 15-letnią katoliczkę, Alice, która zaczyna orientować się, że masturbacja to nie tylko grzech, lecz przede wszystkim spora przyjemność. Film doczekał się pokazów festiwalowych i zdobył uznanie krytyki, w związku z czym zdecydowano się zrealizować jego pełnometrażową wersję. 

W główną rolę w „Yes, God, Yes” wcieli się Natalia Dyer znana przede wszystkim jako Nancy ze „Stranger Things”, która wystąpiła też w krótkometrażowej wersji produkcji. Przypomnijmy, że w hitowym serialu Netfliksa również jest tylko z pozoru grzeczną uczennicą. 

„Yes, God, Yes” - film o katoliczce, która odkrywa masturbację

W pełnometrażowej wersji filmu Alice ma mieć 16 lat, lecz podobnie jak jej wersja z krótkiego metrażu ma poznać uroki samodzielnego sprawiania sobie przyjemności podczas z pozoru niewinnej rozmowy na chacie. Jako uczennica katolickiej szkoły dowiaduje się, że to, co robi jest grzechem, jednak nie potrafi się powstrzymać. Tym bardziej, kiedy orientuje się, że jej duchowny nauczyciel również nie jest święty... Pełną wersję krótkometrażowej wersji filmu można obecnie oglądać na Youtube:

Obsada „Yes, God, Yes”

Prócz Natalii Dyer na ekranie zobaczymy Timothy'ego Simonsa („Figurantka”) w roli nauczyciela. W filmie wystąpią także Alisha Boe („13 powodów”), Donna Lynne Champlin („Birdman”), Christian Adam („The Gifted”) i Francesca Reale („Haters back off”). Karen Maine ponownie napisze scenariusz do filmu i sama go wyreżyseruje. Będzie to jej pełnometrażowy debiut. „Yes, God, Yes” ma trafić na ekrany w 2019 roku.

Wcześniej fani wschodzącej gwiazdy Natalii Dyer będą mogli zobaczyć ją m.in. w 3. sezonie „Stranger Things” oraz w nadchodzącej produkcji Netfliksa u boku Jake'a Gylenhaala i Johna Malkovicha

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.