Yeti chcą udowodnić, że ludzie istnieją. Zobaczcie zwiastun „Smallfoot”

Kamil Kacperski
24.11.2017 11:42
Yeti chcą udowodnić, że ludzie istnieją. Zobaczcie zwiastun „Smallfoot” Fot. kadr z wideo

Nowa animacja od Warner Animation Group wywraca formułę do góry nogami i postanawia, że tym razem to Yeti będą szukali dowodów na istnienie ludzi. Zobaczcie jak prezentuje się najeżona gwiazdami produkcja.

Warner Bros. udostępniło pierwszy zwiastun produkcji „Smallfoot”, która opowiadała będzie o przygodach Yeti o imieniu Migo. Młody przedstawiciel gatunku śnieżnych stworów postanawia znaleźć dowód na to, że ludzie, nazywani potocznie „małostopymi", istnieją. Jego misja kończy się sukcesem, a cała społeczność Yeti musi zaakceptować, że nie są na tym świecie sami.

Migo dzięki odkryciu staje się sławny, a także zdobywa dziewczynę swoich marzeń. Jednak szybko okazuje się, że rzeczywistość nie jest wcale aż tak kolorowa:

W udostępnionym zwiastunie, widzimy głównego bohatera, który opisuje zebranym dzieciom potwora, zwanego „małostopym". Migo straszy małe Yeti opowiadając im o zadbanych białych zębach, owłosieniu, które pokrywa tylko głowy bestii, a także o najbardziej przerażającym elemencie fizjonomii ludzkiej - niewielkich stopach.

Film jest wręcz przesycony gwiazdami - w Migo wcieli się Channing Tatum, a oprócz niego wystąpią jeszcze m.in.: Danny deVito, James Corden, Common, Zendaya, LeBron James czy Gina Rodriguez. Reżyserią zajmie się Karey Kirkpatrick. „Smallfoot” trafi do kin 28 września 2018 roku.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.