Za kogo Ben Affleck przebrał się na San Diego Comic Con 2017?

Sergiusz Kurczuk
21.08.2017 13:31
Ben Affleck, Batman|undefined Fot. kadr z filmu

Ben Affleck znalazł sprytny sposób na uniknięcie fanów błagających o autografy podczas San Diego Comic Con 2017. Postanowił założyć kostium i wtopić się w tłum. Za kogo przebrał się odtwórca Batmana?

Tak trudno być sławnym aktorem! Żeby swobodnie uczestniczyć w San Diego Comic Con 2017, Ben Affleck musiał założyć przebranie. Stój Batmana byłby jednak zbyt oczywisty, więc gwiazdor postanowił ukryć się pod mniej konwencjonalnym kostiumem. Rzecz działa się w dzień panelu z odtwórcami głównych ról w filmie „Liga Sprawiedliwości”. To właśnie wtedy Affleck definitywnie zaprzeczył plotkom, według których wkrótce miałby pożegnać się z rolą Mrocznego Rycerza. Aktor w dość dosadny sposób oznajmił wszystkim zgromadzonym, że rola Batmana to najwspanialsza rzecz, jaka spotkała go w karierze.

Affleck chciał się wymknąć żądnym autografów fanom lub po prostu zwiedzić Comic Con. W tym celu postanowił wtopić się w otoczenie i założył kostium. Żaden cosplayer nie pochwaliłby tego stroju. Gwiazdor ubrał się w zieloną koszulkę z Oscarem z Ulicy Sezamkowej, a twarz ukrył w taniej masce potwora. Niestety, kiedy jest się wysokim i barczystym trudno schować się w tłumie miłośników komiksów. Fani o sokolim wzroku wypatrzyli Afflecka w tłumie i uwiecznili ukradkowe spotkanie na Instagramie. Dla fanów otarcie się o filmowego Batmana najwyraźniej było jednym z najszczęśliwszych momentów w życiu. Zresztą obejrzyjcie krótkie wideo z tego spotkania.

I tak nic nie przebije jednak reakcji małej fanki Wonder Woman na spotkaniu z Gal Gadot. Najwidoczniej Affleck chciał być anonimowy. Być może taki sposób na swobodne poruszanie się po terenie Comic Con sprzedał mu kolega z planu. Henry Cavill, który wciela się w Supermana, w 2016 roku zrobił podobny eksperyment. Wsunął na twarz maskę Guya Faweksa i beztrosko spacerował alejkami, robił sobie zdjęcia z niczego nieświadomymi uczestnikami imprezy, a nawet nabrał Willa Smitha na panelu „Legionu Samobójców”

Nie tylko aktorów filmowego uniwersum DC trzymają się tego typu pomysły. Na tegorocznym San Diego Comic Con aktorka, która gra w „Black Panther”. Lupita Nyong’o postanowiła przebrać się za różową wojowniczkę Power Rangers i wygłupiać się pomiędzy zdezorientowanymi miłośnikami komiksów. Wszystko oczywiście nagrała. 

Niestety Affleckowi na długo nie udało się ukryć pod maską. Miejmy nadzieję, że inaczej będzie w „Lidze Sprawiedliwości”, gdzie ponownie zobaczymy go w roli Batmana. Premiera filmu już 17 listopada 2017 roku

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.