Zabójcze rekiny w zwiastunie „47 Meters Down”

Kamil Dachnij
17.05.2017 10:16
Zabójcze rekiny w zwiastunie „47 Meters Down” Fot. kadr z filmu

Czyżby kroił się kolejny hit z rekinami? Nadchodzący film „47 Meters  Down” doczekał się nowego trailera i wszystko zapowiada, że nie zawiedzie widzów lubiących podwodny terror.  

Niewiele brakowało, aby kolejny thriller o rekinach zamiast trafić do kin, wylądował na DVD i VOD. Jednak „47 Meters Doewn” ostatecznie zawita na dużym ekranie w Stanach Zjednoczonych 16 czerwca 2017 roku. Film przeżył także zmianę tytułu, bo wcześniej nazywał się „In the Deep”. Szczęśliwy finał jednak co raz bliżej. Zobaczcie nowy zwiastun:  

Wyreżyserowany przez Johannesa Robertsa, twórcy horroru „Po tamtej stronie drzwi” z 2016 roku, podwodny thriller opowiada o dwóch siostrach, Lisie (Mandy Moore) oraz Kate (Claire Holt), które zostały uwięzione w klatce do obserwowania żarłaczy ludojadów. Została im godzina, aby wydostać się z pułapki.

Twórcy „47 Meters Down” prawdopodobnie będą chcieli powtórzyć osiągnięcie „183 metry strachu” z 2016 roku, który zrobił niemałą furorę wśród zwolenników survivalowego thrillera i zarobił 119 milionów dolarów przy budżecie nie przekraczającym 20 mln. W przeciwieństwie do tego tamtego obrazu, będącego historią walki osamotnionej kobiety z wygłodniałym i szalenie sprytnym rekinem, nowy thriller Robertsa na papierze zapowiada się ciekawiej. Siostry otoczone rekinami i z kończącym się tlenem mają niewiele czasu, aby wyjść cało z opresji. Na ile się to sprawdzi w praktyce, dowiemy się za jakiś czas. Film nie ma jeszcze polskiej premiery, ale miejmy nadzieję, że zostanie wprowadzony do dystrybucji. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.