Zac Efron jako Adam Warlock w "Strażnikach Galaktyki 3"?

Sergiusz Kurczuk
26.03.2019 15:43
Zac Efron (Adam Warlock)|undefined Fot. imageSPACE / SplashNews.com/East News/Infinity Countdown #5

Według najnowszych doniesień na temat "Strażników Galaktyki 3", w filmie ma zagrać Zac Efron. Gwiazda filmu "Podły, okrutny, zły" prawdopodobnie wcieli się w Adama Warlocka.

Adam Warlock to postać, którą James Gunn zapowiedział pod koniec "Strażników Galaktyki 2". Kiedy reżyser został zwolniony przez Disenya fani kosmicznej serii wystraszyli się, że potężny bohater znany z komiksów Marvela jednak nie doczeka się kinowego debiutu. Filmowiec został jednak przywrócony, dzięki czemu w 3. części "Strażników Galaktyki" prawdopodobnie zobaczymy go u boku Star-Lorda, Gamory, Draxa, Rocketa, Groota i Mantis. Według najnowszych informacji, kosmiczną istotę zagra Zac Efron.

Przeczytaj także

"Strażnicy Galaktyki 3" - Zac Efron jako Adam Warlock?

Jak podaje serwis wegotthiscovered.com, gwiazdor wcielający się w Teda Bundy'ego w filmie "Podły, okrutny, zły", niebawem dołączy do obsady jednej z produkcji Marvel Studios. Na razie jest to niepotwierdzona informacja, więc trudno brać ją na poważnie, ale sukces historii groźnego mordercy sprawił, że Efron zerwał w końcu z łatką przystojniaka z filmów dla młodzieży. Nie wykluczone więc, że aktor rzeczywiście jest brany pod uwagę przez twórców "Strażników Galaktyki 3". To nie jedyny aktor, który miałby wcielić się w Warlocka. Do tej pory plotkowano, że bohaterem mógłby zostać Lucas Till. Nie jest jednak tak rozpoznawalny jak Efron. Poza tym grał w filmie konkurencji Disneya. Wcielał się w Havoka w serii "X-Men".

Adam Warlock poniekąd zadebiutował w jednej ze scen po napisach w 2. części "Strażników Galaktyki".

W komiksach jest ważnym kosmicznym bohaterem, który przyczynił się do pokonania Thanosa podczas "The Infinity Gauntlet", na podstawie którego częściowo oparto "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame". Niestety Adam Warlock nie pojawi się w 4. części przygód największych herosów Ziemi.

"Strażnicy Galaktyki 3" - kiedy premiera?

Po powrocie Gunna na łono Marvel Studios wprowadzenie Warlocka na kinowy ekran jest kwestią czasu. Zanim reżyser zajmie się kontynuacją "Strażników Galaktyki", powoła do życia 2. część "Legionu Samobójców". Film ma trafi do kin 6 sierpnia 2021 roku. Na kontynuację losów kosmicznych herosów, przyjdzie nam poczekać do roku 2020. Zanim jednak poznamy kolejne przygody Quilla i spółki, przed nami premiera "Avengers: Endgame". Film trafi do kin już 25 kwietnia 2019 roku.

>>Zobacz też: Nie żyje szop pracz, który był pierwowzorem Rocket Raccoona<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.