Zac Efron zaprezentował materiały z planu filmu o Tedzie Bundym

Sergiusz Kurczuk
21.02.2018 10:50
Zac Efron zaprezentował materiały z planu filmu o Tedzie Bundym Fot. Ma/action press/REX/Shutterstock/East News

Film „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”, opowiadający o jednym z najsłynniejszych seryjnych morderców nabiera niebawem kończy zdjęcia. Zac Efron postanowił podzielić się z fanami materiałami z planu. 

Zac Efron krzywdził niewinnych ludzi złymi filmami dla nastolatków, ale już niedługo być może odpokutuje swoje winy, chociaż też będzie dokonywał zbrodni. Wcieli się bowiem w słynnego przestępcę - Teda Bundy'ego. Film o życiu seryjnego mordercy, który ma na swoim koncie prawdopodobnie około 100 zabitych kobiet, powoli kończy pierwszy etap produkcji. Niedługo zakończą się zdjęcia do „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”. Z tej okazji Efron postanowił uchylić rąbka tajemnicy i pokazać fanom trochę zakulisowych materiałów.

Zac Efron jako Ted Bundy

Pisaliśmy już o pierwszym zdjęciu ukazującym aktora w najnowszej roli. Dzięki uprzejmości gwiazdora możemy zobaczyć filmowego Bundy'ego na kolejnych zdjęciach pochodzących z produkcji. Efron zamieścił je na swoim Instagramie. Na pierwszym oprócz już skazanego mordercy, widzimy Kayę Scodelario w roli Carole Ann Boone - żony Bundy'ego. Para rozmawia w więzieniu.

Kolejny fotos to biegnący Bundy, który prawdopodobnie ucieka przed policją. 

Jednak to nie wszystko. Aktor wrzucił na Instagram również krótkie wideo, przedstawiające jedną ze scen kaskaderskich. Skok z budynku prawdopodobnie pochodzi ze sceny ucieczki przed funkcjonariuszami prawa, ponieważ aktor ma na sobie ten sam kostium. 

„Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” - o czym jest film?

Produkcja pokaże, jak wyglądało życie Bundy'ego. Widzowie będą śledzić losy głównego bohatera z jego perspektywy. Oprócz Efrona i Scodelario zobaczymy również Jamesa Hetfilda z grupy Metallica, który wystąpi jako jeden z policjantów ścigających mordercę. Pojawi się również kolejna miłość Bundy'ego - Elizabeth Kloepfer grana przez Lilly Collins. Aktorka też postanowiła wrzucić fotkę z planu, na której widzimy szczęśliwych Liz i Teda. 

W produkcji pojawią się również John Malkovich, Jim Parsons, Haley Joel Osment, Angela Sarafyan, Dylan Baker, Jeffrey Donovan oraz Terry Kinne. Reżyserem filmu jest Joe Berlinger. Na razie nie wiadomo, kiedy „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” trafi do kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.