Zac Efron znów u Disneya. Zagra w remake’u hitu sprzed lat

11.08.2020 12:36
Zac Efron znów u Disneya. Zagra w remake’u hitu sprzed lat Fot. . CHRIS DELMAS/AFP/East News

Amerykański aktor Zac Efron rozpoczynał swoją karierę na Disney Channel, filmem „High School Musical”. Teraz po latach zagra w kolejnej produkcji słynnego studia. Mowa o nowej wersji filmu „Trzech mężczyzn i dziecko”, która powstaje dla platformy streamingowej Disney+.

Film „Trzech mężczyzn i dziecko” powstał w 1987 roku. Sam był remakiem francuskiej komedii „Trois hommes et un couffin” z 1985 roku. Opowiadał historię trzech mężczyzn, który dzielą razem mieszkanie. Pewnego dnia jakaś kobieta zostawia na ich progu dziecko, w liście pisząc, że ojcem jest jeden z nich. Akurat ten, który obecnie wyjechał w interesach. Panowie muszą więc zająć się córeczką, pod nieobecność kolegi.

Przeczytaj także

Produkcja doczekała się też kontynuacji – „Trzech mężczyzn i mała dama” (1990). W obu filmach zagrali ci sami aktorzy: Tom Selleck, Steve Guttenberg i Ted Danson. Ciekawostką jest zaś fakt, że pierwszy film wyreżyserował Leonard Nimroy, najlepiej znany jako Spock z filmów i seriali ze świata „Star Treka”.

Oba filmy okazały się sporym sukcesem dla wytwórni. Nic więc dziwnego, że decydenci Disneya po latach chcą na nowo spróbować zwycięskiej formuły.

Przeczytaj także

Nowa wersja uznanego hitu

W chwili obecnej wiadomo jedynie, że Zac Efron ma zagrać jedną z głównych ról, a Will Reichel, scenarzysta filmu „Gorący eter” Franka Coraciego, napisał scenariusza. Film powstanie bezpośrednio na rynek VOD i platformę streamingową Disney+. W chwili obecnej trwają poszukiwania reżysera.

Czytaj także: "Wiedźmin" w czasach pandemii. Showrunnerka serialu opublikowała zdjęcia z planu.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.