Zack Snyder pokazał pierwsze zdjęcie ze swojego nowego filmu. O czym opowie "Rebel Moon"?

20.04.2022 12:26
Zack Snyder pokazał pierwsze zdjęcie ze swojego nowego filmu. O czym opowie "Rebel Moon"? Fot. Invision/Invision/East News

"Rebel Moon" to najnowszy projekt Zacka Snydera, który ma być swojego rodzaju "Gwiezdnymi wojnami" od twórcy "300". Wygląda na to, że film będzie raczej epicki - jak na Snydera przystało.

Zack Snyder pokazał zdjęcia ze swojego nowego filmu

Zack Snyder rozpoczął pracę nad swoim nadchodzącym filmem "Rebel Moon". Z tej okazji podzielił się pierwszymi zdjęciami z planu swojego projektu sci-fi dla Netflixa. Reżyser napisał na Twitterze krótkie "rozpoczęliśmy", a fotki przedstawiają nam coś w rodzaju hangaru, ujęcie pustyni, a także Djimona Hounsou w pełnym kostiumie, który na pierwszy rzut oka wygląda jakby był inspirowany "Diuną". 

Polecamy

Poniżej zobaczycie post Zacka Snydera:

O "Rebel Moon" dowiedzieliśmy się latem 2021 roku. Pierwotnie projekt jest opisywany jako opowieść o spokojnej kolonii na skraju galaktyki, której zaczyna zagrażać armia tyranicznego króla regenta Balisariusa. Zdesperowani kolonialiści wysyłają młodą kobietę z tajemniczą przeszłością w podróż po sąsiednich planetach. Jej zadaniem jest znalezienie wojowników, którzy mogliby pomóc planecie w odparciu ataków.

Snyder opisywał lata temu projekt jako "bardziej dorosła" opowieść ze świata Star Wars. Projekt jednak nie został zatwierdzony przez Lucasfilm, a później Disney przejął firmę w 2012 roku i słuch o filmie zaginął. Reżyser się jednak nie poddał i znalazł nowych partnerów w postaci Netflixa. 

Polecamy

Jak opowiedział w oświadczeniu dla The Hollywood Reporter:

Dorastałem jako fan Akiry Kurosawy i "Gwiezdnych wojen". To moja miłość do sci-fi i ogromnych przygód. Mam nadzieję, że "Rebel Moon" stanie się ogromną serią i niezwykłym uniwersum, które będą mogli rozszerzać też inni twórcy. Spędziłem ostatnie 2 czy 3 lata na budowaniu tego świata. Każdy zakątek musi być namalowany. Tworzyłem projekty, ciągle rysowałem i kultywowałem żyzną ziemię, żeby ten świat był w pełni zrozumiały, ekspansywny i gotowy do opowiadania swoich historii. 

Oprócz Hounsou, w filmie "Rebel Moon" mają się pojawić m.in. Sophia Boutella, Charlie Hunnam, Doona Bae, Ray Fisher, Rupert Friend, Stuart Martin, Staz Nair, E. Duffy, Charlotte Maggi, Sky Yang, Jenna Malone, Cary Elwes, Michiel Huisman, Alfonso Herrera oraz Corey Stoll. Data premiery na razie nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.