Zagraj na gitarze z Hellraiserem

Robert Skowronski
22.11.2016 12:33
Zagraj na gitarze z Hellraiserem Fot. kadr z filmu + Dzik Pejnta

Kirk Hammett, jako fan kina grozy, z pewnością by nie pogardził, bo oto w sprzedaży pojawiła się gitara z grafiką znaną z filmu „Hellraiser”.

Marka Axe Warrior Guitars, to może nie ta sama klasa co Gibson lub Fender, ale jednego nie można jej odmówić. Wizualna strona jej instrumentów prezentuje się na najwyższym poziomie i trafia do fanów kina, a w tym konkretnym przypadku do miłośników horrorów. Oto na pudle rezonansowym jednego z „wioseł” znalazła się grafika z filmu Clive'a Barkera z 1987 roku.

Konstrukcja modelu 2016 HELLRAISER JUDGMENT bazuje na Telecasterze. Ma korpus wykonany z drewna lipowego, twardą klonową główkę oraz palisandrowy gryf. Producent podaje, że instrument brzmi dobrze bez względu na wykonywany gatunek muzyczny. Tak Axe Warrior Guitars opisuje swoje instrumenty:

Projektujemy, tworzymy i sprzedajemy najbardziej niesamowite gitary i gitary basowe używając kombinacji instrumentu początkowego, elektronicznych polepszeń, specjalnych modyfikacji (na zamówienie), pełnej konfiguracji i pięknych (lub strasznych) projektów graficznych z przodu, z tyłu i na główce twojego instrumentu.

Producent chwali się tym, że podobne zabiegi estetyczne dla gitar były z reguły zarezerwowane dla znanych muzyków mogących wyłożyć na to spore sumy pieniędzy. Axe Warrior Guitars oferuje jednak przystępne dla zwykłych śmiertelników ceny, za które można wyczarować to czego tylko dusza zapragnie.

Gitara z grafiką z „Hellraisera” dostępna jest w cenie 399,99 dolarów, co stanowi zniżkę z 649,99. Zobaczcie jak wygląda:

W ofercie sklepu jest też m.in. sześciostrunowiec z wizerunkiem Jokera:

Zamiast gitary zawsze możecie też sięgnąć po urządzenie o nazwie Chordelia czy MI Guitar. Na rynku są również inteligentne gitary typu Sensus, w których m.in. zainstalowano czujniki odpowiadające za włączanie i używanie efektów, a także FRETX pokazujący jak grać na gitarze.

Jak Wam się podoba hellraiserowa gitara?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.