Zagraj u boku gwiazdy "Avengers" w nowym filmie Agnieszki Smoczyńskiej

11.02.2021 11:25
Joe Russo, Sebastian Stan, Tom Hiddlestone, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Letitia Wright, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Anthony Russo - ktorzy i twórcy Avengers: Infinity War Fot. Zibi / WENN.com/agestock/East News

"Silent Twins" to nowy film Agnieszki Smoczyńskiej z doborową obsadą. Twórcy szukają obecnie aktorów do jednej z ról. Jakie wymagania trzeba spełnić?

Agnieszka Smoczyńska to utalentowana polska reżyserka, która zasłynęła filmami "Córki dancingu" i "Fuga". Obecnie pracuje nad swoją najnowszą produkcją pod tytułem "Silent Twins". Trwa nabór na casting do filmu. Zwycięzca będzie miał okazję zagrać u boku gwiazdy Marvela.

Zagraj u boku Letitii Wright w nowym filmie Agnieszki Smoczyńskiej

Jedną z głównych ról w "Silent Twins" otrzymała młoda gwiazda Marvela - Letitia Wright. Aktorka wcieliła się w postać Shuri - siostry T'Challi, czyli herosa znanego jako Black Panther. Istnieje duża szansa, że w przyszłości to właśnie ona przejmie miano królowej i obrończyni Wakandy  po swoim bracie.

Polecamy

Twórcy "Silent Twins" ogłosili w sieci ogłoszenie, za którego pośrednictwem poszukują osób chętnych do wzięcia udziału w castingu do filmu. Według treści anonsu poszukiwane są osoby z okolic Szczawna Zdroju, Wałbrzycha, Świebodzic i Świdnicy. Oprócz miejsca zamieszkania wymagany jest jeszcze jeden ważny szczegół - odpowiedni wiek. Potrzebne są bowiem osoby, które mają więcej niż 45 lat.

Polecamy

Liczy się oczywiście dyspozycyjność przez cały dzień zdjęciowy. Zdjęcia będą kręcone głównie we wnętrzach jednego z ze szczawieńskich sanatoriów, więc warunki klimatyczne, nie powinny być przeszkodą dla potencjalnych zainteresowanych. Podano również gażę. Stawka za każdy dzień wynosi 120 złotych brutto. W ogłoszeniu zaznaczono, że dla niektóre spośród wybranych osób spędzą na planie aż 10 dni.

Polecamy

Osoby zainteresowane ewentualną rolą u boku Letitii Wright oprócz wypełnienia formularza zgłoszeniowego, muszą wysłać na podany adres e-mail zdjęcia twarzy z aktualną fryzurą oraz fotografie sylwetki. Szczegóły zgłoszenia znajdują się pod TYM linkiem.

Polecamy

"Silent Twins" - kiedy premiera filmu?

Na razie nie zdradzono, kiedy najnowsza produkcja Smoczyńskiej trafi do kin. Według informacji zawartych w ogłoszeniu zdjęcia ruszą już niebawem, więc istnieje szansa, że jeśli pandemia koronawirusa zostanie zażegnana, "Silent Twins" zobaczymy prawdopodobnie w roku 2022. Oprócz Wright w filmie wystąpi również Tamara Lawrance - aktorka znana między innymi z dramatu "Na plaży Chesil".

Polecamy

"Silent Twins" to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia dwóch bliźniaczek - June i Jennifer Gibbons, które postanowiły odciąć się od świata i porozumiewać ze sobą swoim własnym, wymyślonym językiem. Z biegiem lat ich relacja przerodziła się jednak w toksyczny związek, który stwarzał realne zagrożenie zarówno dla nich, jak i dla ich otoczenia. Scenariusz filmu autorstwa Andreia Seigela powstał na podstawie książki Marjorie Wallace.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.