Zajrzyj za kulisy „Ostatnich Jedi” w nowym materiale z planu zdjęciowego

Sergiusz Kurczuk
25.10.2017 11:26
Zajrzyj za kulisy „Ostatnich Jedi” w nowym materiale z planu zdjęciowego Fot. print screen z wideo

W sieci pojawił się nowy materiał zdradzający sekrety powstawania filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. Kamera zwiedza pokład Sokoła Millenium, a reżyser i aktorzy opowiadają o pracy na planie zdjęciowym.

VII epizod „Gwiezdnych Wojen rozgrzewa wszystkich fanów sagi George'a Lucasa do czerwoności. Zniecierpliwienie podkręcają wszelkie nowe informacje dotyczące filmu. Na stronie USA Today pojawiło się nowe wideo, ukazujące pracę na planie „Ostatnich Jedi”. W materiale widzimy rozmowy z reżyserem Rianem Johnsonem oraz aktorami wcielającymi się w główne i epizodyczne postacie. O pracy na planie filmu opowiadają między innymi odtwórczyni Rey - Daisy Ridley, aktor wcielający się w Finna - Jon Boyega oraz grająca Kapitan Phasmę gwiazda „Gry o tron Gwendoline Christie. Wszyscy fani „Gwiezdnych Wojen” z łezką w oku posłuchają również wypowiedzi niedawno zmarłej Carrie Fisher. Pojawiają się też wcześniej niepokazywane fragmenty scenografii.

Polska premiera kolejnej części gwiezdnej sagi już 14 grudnia 2017 roku. Bilety w przedsprzedaży można kupić już teraz. Twórcy twierdzą, że nowy film będzie przypominał „Imperium kontratakuje”. Nie zabraknie w nim dobrze znanych bohaterów, jak i tych zupełnie nowych. Pojawi się też wcześniej nieznana rasa uroczych Progów, które z powodzeniem mogą stać się Ewokami XXI wieku. 

„Ostatni Jedi” kontynuuje opowieść rozpoczętą w „Przebudzeniu Mocy. Rey, która odnalazła dawno niewidzianego Luke'a Skywalkera rozpoczyna trening Jedi. Tymczasem konflikt pomiędzy Ruchem Oporu a Najwyższym Porządkiem narasta. Oprócz wymienionych wyżej aktorów, w filmie wystąpią między innymi Mark Hamill, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Kelly Marie Tran, Laura Dern oraz Benicio Del Toro. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.