Kiedyś Grey, teraz "Zenek" na Walentynki. Zakończono zdjęcia do filmu o królu disco polo

24.12.2019 09:42
Zenek Martyniuk|undefined Fot. Mateusz Jagielski/East News

Zobaczcie, jak prezentuje się plakat i teaser nowej produkcji TVP. 

Można lubić disco polo lub nie, ale Zenka Martyniuka kojarzy chyba każdy. Król wesel i studniówek doczeka się filmu o swoim życiu, o którym pojawiły się informacje jeszcze w 2017 roku. Obraz zatytułowany po prostu "Zenek" wyprodukowała Telewizja Polska. Za reżyserię odpowiada Jan Hryniak, który ma na swoim koncie filmy "Czas honoru - Powstanie", "Trzeci", "Trick", "Kantor. Nigdy tu już nie powrócę" i "Czas honoru - Powstanie". Scenariusz stworzyła Marta Hryniak, córka Krzysztofa Kieślowskiego.

"Zenek": Znamy datę premiery, plakat, teaser

TVP poinformowało, że zakończyły się nagrania do filmu "Zenek". W produkcji zobaczymy Krzysztofa Czeczota, który wcieli się w główną postać, zaś młodego wokalistę odegra Jakub Zając. Żonę wokalisty zagra Klara Bielawka, na ekranie zobaczymy również Magdalenę Berus, Kamila Dziuba, Jana Frycza i Piotra Cyrwusa. W filmie zostanie pokazana historia chłopaka z Podlasia, który spełnia swoje marzenie o wielkiej karierze na scenie. 

Przeczytaj także

Zobaczcie, jak prezentuje się plakat filmu "Zenek":

Premiera filmu odbędzie się w 14 lutego 2020, zatem jeżeli chcecie zrobić psikusa swojej drugiej połówce, to już wiecie, na jaki film zabrać ją do kina. Kiedyś w Walentynki oglądało się kolejne odsłony Greya, teraz natomiast można wybrać się na Zenka.

Zobacz także: Powstaje film biograficzny o Zenku Martyniuku. Poznaliśmy obsadę produkcji

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.