Zamaskowany mężczyzna zabija antycovidowców. Zobacz koronawirusowy krótkometrażowy horror "Face Mask"

29.10.2020 12:23
Face Mask|undefined Fot. Midnight Video

Halloween plus pandemia koronawirusa dały ciekawy efekt. Jest nim udostępniony za darmo krótkometrażowy horror koronawirusowy pod tytułem "Face Mask".

Pandemia COVID-19 spowodowała, że w tym roku nie uświadczymy tradycyjnego Halloween. Zawsze można jednak wykorzystać pozostanie w domowych pieleszach, by w spokoju obejrzeć sobie jakiś film grozy. Na przykład udostępnioną za darmo krótkometrażówkę pod tytułem "Face Mask".

"Face Mask" - koronawirusowy horror o antycovidowcach

Tuż po rozpoczęciu się światowej epidemii koronawirusa światło dzienne ujrzało kilka filmów do niej nawiązujących. Między innymi horror o zombie, w które zamieniają się ludzie chorujący na COVID-19.

Przeczytaj także

Horror jest jednak na tyle bogatym gatunkiem, że do koronawirusa można podciągnąć również inne typy strasznych opowieści. Na przykład slashery. Tym tropem poszli twórcy z Midnight Video, którzy powołali do życia krótkometrażowy film o zamaskowanym zabójcy antycovidowców.

Przeczytaj także

Produkcja została udostępniona całkowicie za darmo. Zaangażowany społecznie sześciominutowy film grozy opowiada o niepokojącym mężczyźnie, który wziął sobie pojęcie kary za nienoszenie masek w miejscach publicznych zbyt do serca. Zresztą zobaczcie sami!

Reżyserami horroru są Adam Huber i Dan Allen. Nad pracą czuwali jednak weterani Midnight Video - Zak White i Todd Spence, którzy mają w swoim dorobku nie jeden internetowy film grozy. W rolach głównych wystąpili Bill Parmentier i Zachary Allen Farmer. Przesłanie filmu jest jasne - noście maski.

Przeczytaj także

Koronawirus - dlaczego warto nosić maseczki ochronne?

Nawet jeśli w prawdziwym świecie za brak maseczki nie spotka nikogo krwawa kara, to tego typu postawa może nieść za sobą brzemienne w skutki komplikacje. Zakrywanie nosa i ust podczas pandemii COVID-19 jest bardzo ważne, ponieważ wzmaga walkę z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Można więc nie tylko zarazić siebie, ale również innych. Choroba jest szczególnie niebezpieczna dla osób znajdujących się w grupie ryzyka, ponieważ sprawa, iż choroby współistniejące mogą doprowadzić nawet do zgonu pacjenta. Dlatego lepiej stosować się do hasła przewodniego "Face Mask": "Nie zapominaj zakładać maseczki ochronnej w miejscu publicznym".

Przeczytaj także

 

Zobacz też: Teorie spiskowe dotyczące epidemii hiszpanki. Brzmią znajomo również dzisiaj?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.