Zamień swoją dziewczynę w Leię-niewolnicę

Robert Skowronski
19.12.2016 13:47
Zamień swoją dziewczynę w Leię-niewolnicę Fot. kadr z wideo

Marzenie niemal każdego mężczyzny. To jak Carrie Fisher została przedstawiona w „Powrocie Jedi” stało się jednym z gorętszych obrazów popkultury.

Przepraszamy za ewentualny seksistowski wydźwięk poniższych słów. Zrzućmy to po prostu na karb niepohamowania pierwotnych instynktów.

Księżniczka Leia odziana w kuse ubranie niewolnicy Jabby stała się seksualną fantazją każdego fana „Gwiezdnych wojen” i nie tylko. Należy za to winić perfekcyjną sylwetkę młodziutkiej Carrie Fisher, ubranie zakrywające tylko strategiczne punkty ciała, a także jej bycie skutą łańcuchami. Sprawdźcie sami jakie w Was emocje wzbudza ta scena z filmu z 1983 roku:

O tym jak głęboko obraz Lei-niewolnicy jest zakorzeniony w popkulturze, a także w męskiej podświadomości udowadnia ten fragment jednego z odcinków „Przyjaciół”:

Cóż, i Wy wszyscy zbereźnicy możecie spełnić swoją fantazję (lub też wybrać się w takiej stylówie na jakiś konwent) wraz z poniższym wideo, gdzie krok po kroku wytłumaczone jest jak stworzyć kostium Lei z „Powrotu Jedi”. Sprawa nie jest aż tak bardzo prosta, gdyż konieczne będą zaawansowane zdolności manualno-krawieckie.

Z racji tego, że strój Lei jest bardzo ozdobny przyda się wpierw przelać wzór na kartkę papieru, a następnie wykorzystać go do wycięcia odpowiedniego kształtu w materiale. Warto również zaopatrzyć się w sporo kleju, papier ścierny czy też farbę. Do wykonania biustonoszu przyda się zaś prawdziwy stanik - posłuży jako podstawa. Reszta pracy to już pokaz naszej precyzji przy łączeniu ze sobą mizernie przygotowanych elementów.

Zaopatrzcie się w pistolet do kleju i mnóstwo cierpliwości:

A co słychać u prawdziwej księżniczki Lei, a dokładniej u Carrie Fisher? Aktorka opisała kulisy swojego romansu z Harrisonem Fordem. Wszystkie jej podobne wspomnienia zostały wydane w formie książki o tytule „The Princess Diarist”. Z kolei Millie Bobby Brown znana z roli Jedenastki w „Stranger Things” powiedziała, że sama z ochotą wcieliłaby się w postać księżniczki Lei.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.