Zapiski młodziutkiej Emmy Watson z planu "Harry'ego Pottera" to najlepsze, co dziś zobaczycie

06.12.2019 14:43
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny"/ Warner Bros.

Spostrzegawczy fani odkryli, że w scenach przedstawiających szkolne lekcje Emma Watson naprawdę notowała w zeszycie. W sieci pojawiło się zdjęcie jej rękopisu.

Hermiona Granger słynęła z bycia pilną uczennicą. Jak widać, wcielająca się w nią Emma Watson równie poważnie podchodziła do powierzonych jej zadań. Fani "Harry'ego Pottera" dopatrzyli się, że w scenach rozgrywających się podczas lekcji w Hogwarcie, młodziutka Watson naprawdę sporządzała notatki.

Zapiski młodziutkiej Emmy Watson z planu "Harry'ego Pottera"

Użytkowniczka Twittera o pseudonimie lunastonks opublikowała zdjęcie, na którym widzimy 10-letnią Emmę Watson namiętnie notującą na pergaminie. Obok załączona została fotografia rękopisu aktorki, dzięki której dowiedzieliśmy się, co dziewczynka zapisała w swoim zeszycie na planie "Kamienia Filozoficznego".

Nazywam się Emma Charlotte Watson. Mam 10 lat i gram Hermionę Granger. Jestem na transmutacji. Uwielbiam ten długopis (pióro). Profeser McGonagall (kot) (panna paw) jest piękna [...] jest czarna [...] biała. Chciałbym mieć kociego nauczyciela.

Przeczytaj także

Zdjęcie z miejsca okrążyło internet, ciesząc się wielką popularnością wśród fanów serii. Użytkownik Reddita o pseudonimie bellice_nh zauważył, że Watson nie była jedyną aktorką sporządzającą notatki w trakcie ujęć. W sieci ukazał się tekst notatki, której autorem jest Josh Herdman - filmowy Gregory Goyle. Jego zapiski są już znacznie bardziej chaotyczne.

Moim mistrzem jest Draco Malfoy. Jestem Zgredek. Nazywam się Greg Goyle. Popatrz na swój tyłek, frajerze. Chciałbym być mądry. Chciałbym być fajny. Wyglądasz jak pawian. Lubisz jeść banany? Limp Bizkit rządzi.

Zobacz też: 13 ciekawostek ze świata "Harry'ego Pottera", które czynią serię jeszcze bardziej magiczną

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.