"Zaplątani" czy "Kraina Lodu"? Quentin Tarantino wskazał, która bajka bardziej mu się podoba

28.11.2019 14:14
Foto: Justyna ROJEK/East News; materiały prasowe Disney|undefined Fot. Justyna ROJEK/East News; materiały prasowe Disney

Reżyser zdradził, która z popularnych bajek bardziej przypadła mu do gustu - "Zaplątani" czy "Kraina Lodu"?

"Kraina Lodu" i "Zaplątani" to jedne z najpopularniejszych bajek ostatnich lat. Zwolennicy obu produkcji toczą ciągły spór o to, która z nich jest lepsza. Głos w sprawie zabrał popularny reżyser, Quentin Tarantino. Którą bajkę woli twórca "Pulp Fiction"?

Quentin Tarantino woli "Zaplątanych" czy "Krainę Lodu"?

Quentin Tarantino to jeden z najbardziej cenionych reżyserów naszych czasów. Twórca takich hitów jak "Django", "Bękarty wojny" i "Once Upon a Time in Hollywood" już wkrótce zostanie ojcem i z tej właśnie okazji musiał odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie - co jest lepsze, "Kraina Lodu" czy "Zaplątani"? Tarantino nie musiał się długo zastanawiać nad odpowiedzią.

Przeczytaj także

Gdy podczas wywiadu udzielanego portalowi Deadline, Quentin Tarantino usłyszał powyższe pytanie, odpowiedź była prosta. Twórca "Pulp Fiction" stawia na "Zaplątanych" i to właśnie tę bajkę puszczał będzie swojemu pierworodnemu dziecku.

Jestem zwolennikiem "Zaplątanych", dlatego będę starał się ją odciągnąć od "Krainy Lodu" w stronę Roszpunki i jej ekipy.

Zobacz też: "Kraina lodu 2" - w jednym z kin doszło do wojny na maczety  

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.