Zaskakujące wideo z castingu Keanu Reevesa do kultowej roli

14.08.2020 12:19
Zaskakujące wideo z castingu Keanu Reevesa do kultowej roli Fot. . Cinema Legacy Collection/The Hollywood Archive/Photoshot/East News

Trzecia część serii „Wspaniała Przygoda Billa i Teda” zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji brytyjski Daily Mail dotarł do materiałów wideo z przesłuchań do głównych ról w pierwszym filmie. „Zamiana ról” może was zaskoczyć.

„Wspaniała Przygoda Billa i Teda” to komedia z elementami science-fiction z 1989 roku. Produkcja osiągnęła status kultowej, a dodatkowo zyskała taką przychylność widzów, że w dwa lata później powstała jej kontynuacja. W tym roku na ekranach kin zobaczymy natomiast trzecią odsłonę filmowego cyklu.

„Bill and Ted Face The Music” opowie o bohaterach w średnim wieku, którzy po raz kolejny muszą dokonać misji niemożliwej. Tym razem także z pomocą swoich córek.

Przeczytaj także

Keanu Reeves i Alex Winter – zobacz nagrania z castingów

W ramach promocji nowego filmu, brytyjski dziennik i portal The Daily Mail dotarł do niepublikowanych wcześniej nagrań z castingu do pierwszego filmu. Widzimy w nim Keanu Reevesa i Alexa Wintera, gdy próbują swoich sił, jako obie postaci z obrazu Stephena Hereka.

Przeczytaj także

Oznacza to, że aktorzy czytają zarówno role, które finalnie do nich trafiły, jak i próbują swoich sił w zestawieniu odwrotnym. Efekt tego ćwiczenia aktorskiego jest powalający, zwłaszcza dzisiaj, gdy ich finalne role tak mocno utarły się w pamięci widzów.

„Bill and Ted Face The Music” – kiedy premiera?

Z powodu pandemii koronawirusa plany dystrybucyjne filmu nieco się zmieniły. Produkcja zamiast trafić do kina w USA i na całym świecie, trafi do limitowanej dystrybucji w Ameryce i równolegle zostanie wyświetlona na platformach VOD już 28 sierpnia. Wiadomo także, że na 1 września planowana jest premiera filmu w Wlk. Brytanii i Irlandii. Wydaje się więc, że film trafi także na ekrany polskich kin, choć w tym momencie trudno jest określić dokładną datę premiery.

Czytaj także: Tom Holland kontra Robert Pattinson w zwiastunie filmu "Diabeł wcielony". To będzie hit! 

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.