Zaśnieżony „Piątek 13”. Zwiastun najnowszego odcinka kultowej serii

03.09.2020 12:23
Zaśnieżony „Piątek 13”. Zwiastun najnowszego odcinka kultowej serii Fot. . Shutterstock

„Never Hike Alone in the Snow” to kolejny fanowski film, osadzony w świecie „Piątku 13”. Tym razem akcja rozgrywać się będzie zimą.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że trwa zbiórka pieniędzy na nowy odcinek fanowskiej serii, składającej hołd obrazom z cyklu „Piątek 13”. Okazuje się, że ekipa dzielnie pracowała podczas kwarantanny i teraz zaprezentowano pełnoprawny zwiastun nadchodzącego widowiska.

Przeczytaj także

Film jest prequelem obrazu „Never Hike Alone”, wypuszczonego w 2017 roku i przybliża wydarzenia, które doprowadziły do zniknięcia Marka Hilla, mieszkańca Crystal Lake, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. W nowym filmie oglądamy początek śledztwa, które doprowadzi do krwawej konkluzji.

„Never Hike Alone in the Snow” to kolejna część cyklu, rozpisanego na 6 odcinków. Ekipa twórców zbierała fundusze za pomocą portalu IndieGogo. W przypadku zimowej odsłony, udało się zebrać ponad 10 tys. dolarów.

„Never Hike Alone in the Snow” – zwiastun

W sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun.

„Never Hike Alone in the Snow” – obsada i ekipa

Za sterami nowego filmu stoi Vincente Disanti. Mężczyzna, który jest zagorzałym fanem serii „Piątek 13”, napisał, wyreżyserował i wyprodukował najnowszy fanowski obraz. Na ekranie zobaczymy natomiast (m.in) Thoma Matthewsa, Bryana Forresta, czy Annę Campbell. Co ciekawe - niektórzy z tych aktorów występowali wcześniej w niewielkich rolach w oryginalnych częściach oficjalnego cyklu.

Przeczytaj także

„Never Hike Alone in the Snow” – kiedy premiera?

Film ma trafić do sponsorów projektu już 13 października (choć w tym roku to akurat wtorek, a nie piątek). Istnieje duża szansa, że tak jak w przypadku poprzedniej odsłony cyklu, film trafi także na platformę YouTube w późniejszym terminie.

Warto bowiem przypomnieć, że poprzednia odsłona cyklu – film „Never Hike Alone” dostępna jest w całości na portalu YouTube.

Czytaj także: "The Batman", "Szybcy i wściekli 9" i nowi "Pogromcy duchów" - lista wszystkich filmów, które trafią do kin w 2021 roku.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.