Zaśpiewaj z Pennywisem w nowym teaserze do „Tego”

Sergiusz Kurczuk
03.08.2017 10:40
Zaśpiewaj z Pennywisem w nowym teaserze do „Tego” Fot. kadr z filmu

Przerażający klaun Pennywise śpiewa straszną piosenkę w najnowszej zapowiedzi filmu „To”. Przyłącz się do jego makabrycznego utworu albo uciekaj gdzie, pieprz rośnie.

Pennywise to najstraszniejszy klaun w historii kina. Nic dziwnego, że po latach potwór z książki Stephena Kinga doczekał się kolejnego filmu. Mowa o remake'u „Tego”. W tytułową postać wciela się Bill Skarsgard. Okazało się, że aktor tak dobrze wczuł się w rolę, że dzieci na planie filmowym naprawdę panicznie się go bały. Do premiery został trochę ponad miesiąc, więc producenci promują swój film, żeby zagonić do kina jak najwięcej fanów horrorów. Studia Warner Bros i New Line Cinema wypuściły telewizyjny teaser ekranizacji powieści Kinga.

Zapowiedź to w zasadzie wydłużenie fragmentu sceny, którą mogliśmy obejrzeć w pierwszym zwiastunie filmu. Tym razem Pennywise przerażająco śpiewa.

W teaserze widzimy, jak grupka głównych bohaterów chce rozwiązać tajemnicę serii zaginięć, do których dochodzi w ich rodzinnym miasteczku. W tym celu oglądają slajdy. Nagle rzutnik zaczyna wariować i ich oczom ukazuje się straszliwy klaun. Widzimy też kilka ujęć, w których dzieją się naprawdę niepokojące rzeczy. Na końcu główni bohaterowie oglądają telewizję. Na ekranie wśród roześmianych dzieci stoi Pennywise i z okropnym uśmiechem skanduje wraz z maluchami: „Kill them all!” i raczej nie jest to wraz uwielbienia do zespołu Metallica

„To” swoją polską premierę będzie miało już 8 września 2017 roku. W filmie Andrésa Muschiettiego oprócz Billa Skarsgarda wystąpili również Jaeden Lieberher, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Jack Dylan Grazer i Nicholas Hamilton. Zapowiada się naprawdę przerażająco. Tak przerażająco, że prawdziwi klauni popadli w rozpacz, bo wszyscy się ich boją. Wybierzecie się na remake „Tego”? 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.