Zbierz figurki z bohaterami „Stranger Things”

Robert Skowronski
03.11.2016 12:46
Zbierz figurki z bohaterami „Stranger Things” Fot. popvinyls.com

Fani serialu „Stranger Things” będą mogli mieć swoich ulubionych bohaterów w domu. To dzięki figurkom z serii POP! Vinyl od firmy Funko.

Będąc zbzikowanym na punkcie kultury popularnej odbiorcą można przyprawić swoje serce o szybsze bicie widząc te gadżety nawiązujące do produkcji braci Duffer. Podobnych figurek przedstawiających postacie ze znanych seriali i filmów ukazało się już całe mnóstwo, a także te z wizerunkami muzyków, m.in. Lemmy'ego. Kwestią czasu pozostawało kiedy „Stranger Things” także doczeka się takich gadżetów.

Swoich miniaturowych odpowiedników doczekali się Jedenastka, Barb, Mike, Will, Dustin, Lucas, a także sam Demogorgon. Część bohaterów pojawia się w kilku alternatywnych odmianach. Jeszcze w sierpniu 2016 roku firma Funko przeprowadziła internetowe głosowanie na to, jakie postacie ze „Stranger Things” powinny doczekać się własnych figurek. 40% internautów domagało się miniaturowego Dustina, 29% chciało Demogorgona, a 26% Barb. Jak widać firma zaspokoiła potrzeby każdego fana.

Ci jednak będą musieli jeszcze zaczekać nim ustawią bohaterów „Stranger Things” na swoich półkach. To dlatego, że figurki trafią do sprzedaży dopiero na początku 2017 roku. Jest jednak powód do zacierania rąk, zobaczcie sami:

Cena każdej zabawki to 10,99 dolarów, ale należy do tego dodać koszt przesyłki w wysokości 20 dolarów. Liczymy jednak, że figurki zjawią się także w polskich sklepach z komiksami i podobnych, gdzie można odnaleźć podobne rarytasy.

Netflix zamówił już 2. sezon serialu. Tym samym na światło dzienne zaczynają wypływać kolejne informacje dotyczące nowych odcinków. Dowiedzieliśmy się m.in., że produkcja będzie jak „Indiana Jonesa i Świątynia Zagłady”. Usłyszeliśmy także zapewnienie, że w 2. sezonie „Stranger Things” powrócą nieżyjący bohaterowie, a także poznaliśmy nazwiska nowych aktorów w serii, którymi są Sadie Sink i Dacre Montgomery.

Sprawicie sobie figurki z bohaterami „Stranger Things”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.