Zbliża się wojna w zwiastunie 6. sezonu „Gry o tron”

Robert Skowronski
12.04.2016 09:34
Zbliża się wojna w zwiastunie 6. sezonu „Gry o tron” Fot. kadr z wideo

Zapowiedzi bitew, sceny ze smokami, mnóstwo akcji i nowych intryg. Stacja HBO udostępniła kolejny zwiastun „Gry o tron”.

To już drugi oficjalny trailer i kolejna po materiale z planu oraz fragmencie sceny z odcinka „The Red Woman”, możliwość podejrzenia tego co szykuje się dla nas w 6. sezonie serialu. Ten będzie emitowany od 24 kwietnia 2016 roku.

Zwiastun wypełniony jest dobrze nam znanymi twarzami - pojawiają się Nocny Król, Wielki Wróbel, Sansa, Arya, Melisandre, Daenerys, Ramsay, Littlefinger, Tyrion czy też Davos. Ostatni z wymienionych czuwa przy ciele Jona Snowa i mówi, że wojna toczy się pomiędzy żywymi i zmarłymi, a ci już nadchodzą.

Za głównego bohatera trailera można uznać Tyriona, który stwierdza, że smoki nie radzą sobie najlepiej w niewoli. Odwiedza on stworzenia należące do Daenerys, czyli Viseriona i Rhaegala. Bohater spotyka się z ciepłym, czy też nawet ognistym, powitaniem. Przekonajcie się o tym oglądając drugi zwiastun „Gry o tron”:

Została już zdradzona fabuła otwierającego 6. sezon odcinka „The Red Woman”. Epizod został stworzony przez producentów wykonawczych Davida Benioffa oraz D. B. Weissa, wyreżyserował go Jeremy Podeswa. Stacja HBO ujawniła, że:

Jon Snow nie żyje. Daenerys spotyka silnego mężczyznę. Cersei widzi ponownie swoją córkę.

Twórcy zapowiedzieli, że możemy się spodziewać kolejnych dwóch lub trzech sezonów, które wyprzedzą książki George’a R.R. Martina, co dzieje się zresztą już teraz. Obecnie produkcja HBO nie ma wiele wspólnego z powieściami autora, a co za tym idzie najbliższe epizody mają nakreślić kierunek rozwoju fabuły. Maisie Williams, wcielająca się w Aryę Stark opowiedziała w jaką stronę może podążyć produkcja:    

Ten rok jest tak dobry, ponieważ osobne historie zaczynają się łączyć. Zauważycie bardzo szybko, że w serialu formułują się ostateczne wątki fabularne dla wielu bohaterów. Sporo z nich ginie. Tak było przed rokiem, tak jest też teraz. Jest już mniej kandydatów do walki o Żelazny Tron.

Pozostaje nam, czekać na premierę 6. sezonu. Już niedługo dowiemy się czy otrzymamy kolejne kontrowersyjne sceny, ilu nagich aktorek i aktorów zobaczymy w nowych odcinkach, czy znajdzie się tam więcej męskiego negliżu oraz czy Sansa Stark zginie.

Jak Wam się podoba drugi zwiastun „Gry o tron”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.